شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1397/09/15 شناسه خبر: 1435581
​مولوی نذیراحمد سلامی:
حمایت از بلوچ و اهل سنت شعار دروغین و توخالی تروریست ها است
نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از بلوچ و اهل سنت تنها یک شعار توخالی و دروغین است که توسط گروه های تروریستی سرداده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مولوی نذیراحمدسلامی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: ارتباط صمیمانه و پیوند ناگسستنی مردم با نظام و نظام با مردم در استان سیستان وبلوچستان باعث رعب و وحشت گروه های تروریستی شده است و قصد دارند تا با انجام این قبیل اقدامات وحشیانه موجبات اختلاف میان مردم و نظام را فراهم کنند.
وی خاطرنشان کرد: این موضوع که مردم از نظام اسلامی مایوس شوند و خدمات 40ساله آن را به فراموشی بسپارند خیالی خام است که تروریست ها در ذهن پوچ خود پرورش می دهند و باید اعلام کنیم که مردم شیعه و سنی سیستان وبلوچستان مردمانی قدرشناس هستند که هرگز پشت نظام را خالی نخواهند کرد.
وی ادامه داد: اینکه شنیده می شود گروه های تروریستی بعد از هر عمل مجرمانه و وحشیانه خود اعلام می کنند که قصدشان تنها حمایت از اهل سنت است شعاری دروغین و کذب محض است چرا که در این حوادث بسیاری از اهل سنت استان نیز به شهادت رسیده اند که حوادث تروریستی پیشین و تاسوعای چابهار از جمله این موارد می باشد.
مولوی سلامی گفت: تروریست ها تنها با این شعار واهی قصد دارند تا برای خودشان مجوز صادر کنند که می توانند خون ده ها مسلمان بیگناه را بریزند در حالی که هرگونه قتل و خونریزی و به خاک و خون کشیدن انسان های بیگناه از دید اهل سنت مردود و محکوم است.
به گفته نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری دولت و دستگاه های نظامی و انتظامی باید هرچه سریعتر عاملان این جنایات را شناسایی و به سزای اعمال حیوانی شان برسانند تا درس عبرتی برای سایرین باشد.
انتهای پیام/
 

http://dana.ir/1435581
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی