شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1397/09/15 شناسه خبر: 1435630
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر:
29مجروح حادثه چابهار تاکنون ترخیص شده اند
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: از صبح امروز تا کنون 43مجروح به بیمارستان امام علی چابهار وارد شده است که از این تعداد تاکنون 29نفر به صورت سرپایی درمان و ترخیص شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدمهران امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: به دنبال حادثه تروریستی صبح امروز در چابهار، متاسفانه دو ‏نفر از پرسنل نیروی انتظامی شهید و 43 نفر مجروح شدند.‏

وی اظهار کرد: از جمع 43مجروح وارد شده به بیمارستان امام علی(ع) چابهار، تاکنون29نفر به صئرت سرپایی درمان و ترخیص شده اند و 14 مجروح نیز در بیمارستان بستری بوده و سیر مراحل درمانی خود را تحت نظر پزشک طی می کنند.
وی ادامه داد: کلیه اقدامات درمانی لازم برای مجروحین در بدو انتقال آنان به بیمارستان آماده بوده و هیچگونه مشکلی در خصوص ارائه خدمات سرپایی و ‏تخصصی در طی امروز وجود نداشته است.
وی تاکید کرد: کلیه پرسنل غیر شیفت برای تسریع در روند خدمات رسانی به مجروحین به بیمارستان فرا خوانده شده بودند و خدمات رسانی به بهترین شکل به مجروحان حادثه دیده انجام شده است.
شایان ذکر است صبح امروز خودرو وانت تویوتا حامل مواد منفجره امروز قصد ورود به مقر ستاد انتظامی شهرستان چابهار را ‏داشت که با مقاومت ماموران نیروی انتظامی روبه رو شد و عامل انتحاری این خودرو را درب ورودی این ستاد منفجر کرد و ‏به هلاکت رسید.‏
انتهای پیام/‏
 
http://dana.ir/1435630
ارسال نظر
نظرات