شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1397/09/17 شناسه خبر: 1436073
نماینده ورزقان:
استاندار فاقد اختیار و قاطعیت نمی‌خواهیم/ امیدواریم پورمحمدی تصمیم‌گیری را به تهران محول نکند
نماینده ورزقان گفت: در شرایط فعلی استانداری برای حل مشکلات مناسب است که از قدرت تصمیم‌گیری و اختیارات لازم برخوردار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، رضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج در پاسخ به این سوال که از استاندار جدید آذربایجان‌شرقی چه انتظاراتی دارد، اظهار داشت: در مورد انتظارت از استاندار جدید افزود: توقع داریم محمدرضا پورمحمدی در قامت استاندار قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد، اکنون در وضعیتی قرار نداریم که با استانداری فاقد اختیارات و قاطعیت روبرو باشیم.

وی خاطرنشان ساخت: در صورتی که پورمحمدی تصمیم‌گیری درخصوص موضوعات کوچک را به تهران محول کند عملاً زمان را از دست خواهیم داد، در این راستا دولت نیز باید به استاندارانش قدرت و اختیار تصمیم‌گیری دهد تا اگر مشکلی به‌ وجود آمد در کمترین زمان ممکن مرتفع گردد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی از تولیدکنندگان و صنعت‌گران به‌خاطر یک پرونده چند ماه به این اداره و آن اداره کشیده می‌شوند، متذکر شد:  نه تنها در استاندار بلکه در بین مدیران استانی هم باید این قاطعیت باشد تا یک تولیدکننده برای اخذ مجوز شش ماه معطل نشود؛ آقایان اگر مشکلی حل نمی‌کنند لااقل مشکل‌آفرینی ننمایند.

وی در تشریح عملکرد استاندار سابق‌ آذربایجان‌شرقی، با ابراز رضایت از کارکرد 14 ماهه‌ی مجید خدابخش، توضیح داد: او بر مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اشراف کاملی داشت و علی‌رغم محدودیت اختیارات نمره‌ی قابل قبولی را در پیگیری پروژه‌ها و پیشبرد امور گرفت.

انتهای پیام/

 
 

 

http://dana.ir/1436073
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی