شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:58 منتشر شده در مورخ: 1397/09/17 شناسه خبر: 1436084
بارش دلنشین باران پاییزی در سنندج / کاهش دید و دما پیش بینی می شود
بارش باران که از روز چهارشنبه در کردستان آغاز شده در برخی مناطق شهری موجب آبگرفتگی معابر عمومی شد و همچنین جلوه های زیبایی خلق کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، بارش باران که از روز چهارشنبه در کردستان آغاز شده در برخی مناطق شهری موجب آبگرفتگی معابر عمومی شد و همچنین جلوه های زیبایی خلق کرد.

 

 

مدیرکل هواشناسی استان کردستاندر خصوص آخری وضعیت آب و هوای این استان گفت: براساس آخرین پیش بینی ها، برای امروز هوای ابری و مه آلود، همراه با بارش باران و برف و وزش باد و در ارتفاعات و گردنه ها کولاک برف و غبار رقیق پیش بینی شده است.

 

 

رحیم صدیقی اظهارداشت: روز یکشنبه نیز آسمان استان نیمه ابری و مه آلود بوده و بارش باران و برف و وزش باد و در ارتفاعات و گردنه ها کولاک برف و غبار رقیق پیش بینی شده است و همچنی روز دوشنبه آسمان کردستان کمی تا قسمتی ابری، همراه با مه گرفتگی، کاهش دمای شبانه و یخبندان صبحگاهی خواهد بود.

 

 

وی افزود: برای روز سه شنبه نیز هوایی ابری، همراه با مه گرفتگی، تداوم سرمای شبانه و همچنین برای روز چهارشنبه آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود، همراه با بارش پراکنده برف و باران و وزش باد و برای پنجشنبه نیز آسمانی نیمه ابری و مه آلود، همراه با بارش پراکنده برف و باران و وزش باد پیش بینی شده است.

 

هم اکنون مه گرفتگی پدیده غالب در گردنه های محور سنندج - مریوان، سنندج - همدان، سنندج - دیواندره، سروآباد - پاوه و مریوان - سقز بیشتر از سایر محورها است و بارش برف در برخی دیگر از محورها دیده می شود که راهداران با سرعت مشغول برف روبی و نمک پاشی مسیرها هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1436084
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی