شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1397/09/18 شناسه خبر: 1436441
فرمانده ناجا مطرح کرد؛
تقدیر مردم ایران از نیروی انتظامی در واکنش به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان/ وزارت خارجه و ستاد کل نیروهای مسلح برای آزادسازی سربازان میرجاوه وارد عمل شدند
فرمانده ناجا گفت: بسیاری از مسئولین و مردم کشورمان طی پیام هایی از عملکرد نیروی انتظامی تقدیر کرده اند زیرا اتفاقاتی که این روزها در فرانسه رخ می دهد نشان می دهد پلیس ارتباطی با مردم ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده ناجا صبح امروز یکشنبه در حاشیه افتتاح ساختمان 197 کلانتری 15 رجایی شهر کرج در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: تلاش های لازم برای آزادسازی تعدادی از سربازان ربوده شده میرجاوه، که در اختیار اشرار مرزهای افغانستان و پاکستان بوده و در گروگان هستند صورت گرفته است.

سردار حسین اشتری افزود: از طریق وزارت خارجه و ستاد کل نیروهای مسلح اقداماتی انجام شده است و امیدواریم مابقی سربازان در صحت و سلامت به کشور و نزد خانواده های خود بازگردند.

وی اظهار داشت: با نظرسنجی های صورت گرفته توسط سازمان های معتبر خارج از نیروی انتظامی، رضایت مردم نسبت به عملکرد نیروی انتظامی افزایش پیدا کرده است و این نظرسنجی ها نتایج خوبی را به دنبال داشته است.

سردار اشتری تصریح کرد: همچنین نظرسنجی مرکز افکار سنجی نیروی انتظامی حاکی از افزایش اعتماد مردم به مسئولین و مامورین ناجا است، انتقادهای منطقی را پذیرفته و به انتقادهای غیر معقول پاسخ لازم داده خواهد شد.

وی درباره حوادث اخیر پاریس و خشونت پلیس فرانسه علیه مردم، گفت: در همین ایام بسیاری از مسئولین و مردم کشورمان طی پیام هایی از عملکرد نیروی انتظامی تقدیر کرده اند زیرا اتفاقاتی که در فرانسه رخ می دهد نشان می دهد پلیس ارتباطی با مردم ندارد.

سردار اشتری افزود: یکی از مزیت های ویژه پلیس جمهوری اسلامی ایران این است که افراد مشغول به خدمت از دل مردم و فرزندان آنها هستند لذا مرم نیز متقابلا احترام خاصی برای پلیس قائل هستند و تجمعات نیز پس از یک الی دو روز با توصیه های پلیس، متفرق شده و همکاری لازم با پلیس وجود دارد.

فرمانده ناجا در خاتمه با اشاره به اینکه هر روز اعتبار نیروی انتظامی افزایش پیدا می کند،خاطر نشان داشت: پلیس جمهوری اسلامی ایران در مواقع لزوم مقتدرانه برخورد می کند و در جایی که باید مشارکت مردم را به همراه داشته باشد از این فرصت بهره برده و مشکلات کمتری نسبت به دیگر کشورها داریم.

 

 

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1436441
ارسال نظر
نظرات