شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1397/09/18 شناسه خبر: 1436460
محمود صادقی نماینده مجلس پستی کنایه‌آمیز در مورد مسعود ده‌نمکی فیلمساز کشورمان در توییتر به اشتراک گذاشت که واکنش تند ده‌نمکی را در پی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مسعود ده‌نمکی کارگردان سینما و تلویزیون در واکنش به پست منتشر شده در حساب کاربری اینستاگرام محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی، با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود به شدت از صادقی انتقاد کرد و خطاب به او نوشت برداشتن عمامه تان کافی نیست، باید خیلی کارهای دیگر بکنید تا کسی باور کند عوض شده‌اید.

ایران تنها کشوری است که مسئولین آن نقش اپوزیسیون و مخالف خوانی را خودشان بر عهده می گیرند به تعبیری برای فریب مردم نقش سوپاپ اطمینان را بازی می کنند تا دهان ها را ببندند. پول می گیرند که کار کنند و از عملکرد چهل سال گذشته امثال خودشان دفاع کنند ولی به نظامشان فحش می دهند یعنی هم از توبره می خورند هم از آخور.
امثال این مثلا دکتر حقوق که فعلاً حقوق بگیر مجلس است کم نیستند. در سواد رسانه ای و حقوقی ایشان همین بس که به فرموده بزرگترهایش برای پرت کردن حواس مردم از مطالبات معیشتی عکس پشت صحنه اخراجی ها را به جای سال ۷۸ پست گذاشته.
اینها حتی شرافت برخی ژنرال های شاه را هم ندارند که تاپای چوبه اعدام به نظامشان وفادار ماندند.
اقای صادقی برداشتن عمامه تان کافی نیست باید خیلی کارهای دیگر بکنید تا کسی باور کند عوض شده اید.
مثل برخی دوستانتان که از ته تراشیدند و ..

گلایه مسعود ده نمکی از محمود صادقی +تصویر

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مناسبت 16 آذر روز دانشجو تصویری از مسعود ده‌نمکی را در کنار تصویری از خرابه‌های کوی دانشگاه در سال 78 به استراک گذاشت. حال آنکه عکس ده‌نمکی مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی اخراجی‌ها بوده که صادقی تلاش کرده دو تصویر را در ارتباط با هم نشان دهد.

صادقی در این پست نوشت:

‏گرامی باد ‎شانزده آذر 
نماد جنبش دانشجویی برای صیانت از حریم دانشگاه در برابر دوگانه ی استبداد و استعمار

 گلایه مسعود ده نمکی از محمود صادقی +تصویر

انتهای پیام/  

 

http://dana.ir/1436460
ارسال نظر
نظرات