شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1397/09/19 شناسه خبر: 1436640
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد؛
دستگیری کلاهبردار 7.5 میلیاردی در هنگام خروج از کشور
فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری زنی که با ارائه چک های فاقد اصالت و به بهانه خرید خودرو اقدام به کلاهبرداری 7میلیارد و 500 میلیون ریالی کرده بود خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با ارائه چک‌های سرقتی و فاقد اصالت به بهانه خرید خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مال باختگان، کارآگاهان دریافتند، زنی به بهانه خرید خودرو با شناسایی فروشندگان و مالکان خودرو در سایت شیپور و دیوار پس از انجام معامله با ارایه چک‌های سرقتی و فاقد اصالت اقدام به کلاهبرداری از آنان می‌کرده است.

فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: با شناسایی متهم و مخفیگاه این کلاهبردار، با هماهنگی قضایی، ماموران پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه این زن را در حالی که قصد خروج از کشور را داشت در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

میرفیضی گفت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی و 7 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1436640
ارسال نظر
نظرات