شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:07 منتشر شده در مورخ: 1397/09/19 شناسه خبر: 1436648
بی توجهی پدر به مادر خانواده پسر ۱۹ ساله را قاتل کرد
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم بعداز دستگیری در اولین ساعات حضور در برابر قانون به قتل پدر اعتراف کرد و دلیل اصلی این اقدام اختلافات خانوادگی و بی توجهی پدر به مادر (همسر مقتول) بیان کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛  خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نزدیک به 20 روز قبل گزارش کشته شدن فرد 53 ساله در وحدتیه گزارش شد، گفت:  با حضور تیم های عملیاتی پلیس بررسی علت کشته شدن فرد در حیاط منزل آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: شایعاتی در خصوص گذشته افراد اصلی در پرونده توسط برخی منابع محلی پخش شد و برخی نیز با هدف انحراف پلیس به اصل موضوع این شایعات را بیشتر بیان و ایجاد شبهه می کردند اما با بررسی های علمی و کارشناسانه پلیس پلیس را هر چه بهتر به شواهد نزدیکتر می کرد که توانستیم در یک عملیات پلیسی فرد قاتل را دستگیر کنیم.

وی افزود: قاتل که پسر 19 ساله مقتول بود در یک عملیات پلیسی به دام قانون گرفتار و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 

واعظی بیان کرد: متهم بعداز دستگیری در اولین ساعات حضور در برابر قانون به قتل پدر اعتراف کرد و دلیل اصلی این اقدام اختلافات خانوادگی و بی توجهی پدر به مادر (همسر مقتول) بیان کرده است.

عضو شورای تامین استان بوشهر با اشاره به کشف سلاح، خاطرنشان کرد: سلاح بکار رفته در این حادثه یک قبضه کلاش گزارش شده است که کشف شده است، با توجه به اینکه در این اقدام سه نفر با قاتل همکاری داشته و تلاش برای انحراف مسیر اصلی پرونده داشته انددستگیر و به دام قانون افتاده اند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1436648
ارسال نظر
نظرات