شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1397/09/19 شناسه خبر: 1436663
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز:
مانور تصادف زنجیره‌ ای جاده ای در البرز برگزار شد/ ارزیابی عملکرد دستگاه های امدادی در حوادث
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: مانور ساعت صفر امداد و نجات جاده‌ ای با هدف سنجش عملکرد دستگاه‌ های متولی امدادرسانی جاده‌ ای در مشکین‌ دشت فردیس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، مهدی مهرور عصر یکشنبه (18 آذر) اعلام کرد: محورهای مواصلاتی استان از پرترددترین محورهای کشور است، این نکته ما را بر آن داشت که مانور تصادف زنجیره‌ای جاده‌ای با همکاری شورای هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری فردیس و ستاد بحران شهر مشکین آباد برگزار کنیم.

وی افزود: یکی از عوامل مهم و اساسی در تحقق امداد و نجات جاده‌ای همکاری و هماهنگی هر یک از دستگاه‌ های امداد رسان جاده‌ای در انجام وظایف محوله بوده از این رو اجرای چنین مانورهایی فرصتی مناسب برای شناسایی آسیب‌ ها، موانع و چالش‌ های پیش روی عملیات امدادرسانی است.

مهرور تصریح کرد: مانور ساعت صفر جاده‌ای ظهر یکشنبه 18 آذر بدون اطلاع قبلی راس ساعت 10: 12 در شهرستان فردیس برگزار شد که مسئولان مربوطه با حضور در این مانور از نزدیک نسبت به ارزیابی زمان حضور در سر صحنه تصادف از زمان اعلام دستگاه‌ های امدادرسانی به مصدومان حادثه فرضی تصادف اقدام کردند.

وی بیان کرد: پلیس انتظامی، پلیس راهور، اورژانس، جمعیت هلال احمر و راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای دستگاه‌های مسئول و درگیر در اجرای این مانور حضور داشتند.

مدیرکل مدیریت بحران تصریح کرد: این مانور در راستای سلسه مانورهای تصویب شده در شورای مدیریت بحران در تمامی شهرستان‌ های استان اجرایی می‌ شود.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1436663
ارسال نظر
نظرات