شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1397/09/19 شناسه خبر: 1436739
همت بالای سپاه در سیستان وبلوچستان؛
افتتاح 2121 پروژه محرومیت زدایی/ توسعه زیرساخت های ارتباطی در شرقی ترین نقطه ایران
همزمان با افتتاح دو هزار و 121 پروژه محرومیت زدایی در جنوب شرق کشور توسط سپاه پاسداران، شبکه ارتباطی فیبرنوری در سراوان به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، صبح امروز مراسم افتتاح دو هزار و 121 پروژه محرومیت زدایی در جنوب شرق کشور در استان های سیستان وبلوچستان و جنوب کرمان آغاز شد.
سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در این خصوص به خبرنگارعصرهامون گفت: 997 پروژه های محرومیت زدایی امروز در شهرستان های چابهار- سرباز، ایرانشهر، سراوان و جنوب کرمان افتتاح می شوند.
وی در تشریح خبر فوق تصریح کرد: تعداد 191 پروژه در شهرستان های چابهار و سرباز می باشد که این تعداد 15 مدرسه در مورتان و روستاهای اطراف احداث می شود، همچنین احداث و مرمت خانه محروم، جاده روستایی، احداث کارگاه صنایع دستی در کمپ و نگور و همچنین افتتاح 105 واحد مسکونی محرومین کمیته امداد در چابهار از دیگر اقدامات انجام شده در این مناطق می باشد.

به گفته این مقام مسئول، 228 پروژه نیز در شهرستان ایرانشهر و 174 پروژه هم در شهرستان سراوان به بهره برداری می رسد که این پروژه ها در در قالب احداث و تکمیل مدرسه، احداث و مرمت خانه محروم، احداث و تکمیل مسجد، تسطیح اراضی کشاورزی، احداث 10 کارگاه بلدرچین،احداث کارگاه تیرچه بلوک و درب و پنجره  و 196 واحد مسکونی کمیته امداد در ایرانشهر و همچنین احداث 8 مدرسه 6 کلاسه، احداث و تکمیل مدرسه، آبرسانی، احداث کارگاه بلدرچین، احداث خانه عالم، اجرای شبکه ارتباطی فیبرنوری به طول 150 کیلومتر  و 73 واحد مسکونی در سراوان می باشد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در ادامه به افتتاح 30 پروژه در جنوب استان کرمان خبر داد و افزود: این پروژه ها شامل احداث و تکمیل مسجد،کنتور برق، احداث سرویس بهداشتی و حمام در جنوب کرمان نیز افتتاح خواهد شد.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1436739
ارسال نظر
نظرات