شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1397/09/20 شناسه خبر: 1437135
در بیستمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات، یک هزار و ۲۰۰ نفر از متقاضیان به قید قرعه از اول بهمن امسال تا اوایل اردیبهشت سال آینده در قالب ۳۰۰ کاروان به عتبات اعزام می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نام‌نویسی در بیستمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات روز گذشته به پایان رسید و در این دوره بیش از ۵۲ هزار نفر از دانشگاهیان اقدام به نام‌نویسی کردند.

نتایج قرعه‌کشی متقاضیان سفر به عتبات در بیستمین دوره نام‌نویسی از دانشگاهیان بر اساس اعلام ستاد عتبات دانشگاهیان، قرار است فردا اعلام شود که در این دوره یک هزار و ۲۰۰ نفر از افرادی که نام‌نویسی کرده‌اند، به قید قرعه به عتبات اعزام می‌شوند.
 
این دوره از اعزام‌ها از اول بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا اوایل اردیبهشت‌ماه سال آینده ادامه دارد که در این مدت ۳۰۰ کاروان دانشجویی به عتبات اعزام خواهد شد.
 
هزینه سفر به عتبات دانشگاهیان صورت هوایی ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و به صورت زمینی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان پیش‌بینی شده است که به سفر‌های هوایی ۳ میلیون تومان و به سفر‌های زمینی ۲ میلیون تومان تسهیلات ارائه می‌شود.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1437135
ارسال نظر
نظرات