شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:30 منتشر شده در مورخ: 1397/09/22 شناسه خبر: 1437893
یحیی گل محمدی:
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: گرفتن یک امتیاز از این تیم استقلال در ورزشگاه آزادی برایمان ارزشمند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی گل محمدی پس از تساوی بدون گل امروز پدیده مشهد مقابل استقلال تهران ابتدا در گفتگویی تلویزیونی اظهار کرد: باید از هواداران تیم پدیده تشکر کنم که تیم ما را تشویق کردند. موقعیت های زیادی نصیب دو تیم نشد و بیشتر کار دفاعی مدنظر بود. دو تیم فضای هجومی نمی دادند.

وی افزود: گرفتن یک امتیاز از این استقلال در زمین آزادی ارزشمند بود.

سرمربی پدیده تصریح کرد: حساسیت بازی زیاد بود. ما در کورس بالای جدول هستیم. استقلال هم سه بازی برنده شده بود. همه فکر می کردند بازی جذاب می شود ولی حساسیت بازی بالا بود. تمرکز دفاعی و گل نخوردن از مواردی بود که دو تیم به آن بیشتر پرداختند. 

گل محمدی درباره اعتراض خلعتبری گفت: محمدرضا دوست دارد تا آخر بازی و به تیم کمک کند. حسش را درک می کنم. بیشتر شاید از خودش ناراحت است. محمدرضا مغز متفکر تیم ما و بازیکن دوست داشتنی است و برای ما ارزشمند است. 

سرمربی پدیده همچنین در نشست خبری این بازی در جمع خبرنگاران گفت: انتظاری که از این بازی داشتیم تا دیداری جذاب و پرگل شود، نشد. دو تیم تمرکز دفاعی بیشتری داشتند. گل نخوردن برای دو تیم مهم بود. همین باعث شد تا موقعیت زیادی خلق نشود. 

وی افزود: بازیکنانم امروز زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند. از امتیازی که گرفتیم راضی بودم. به بازیکنانم بابت نیم فصل سختی که گذراندند و 31 امتیاز بگیرند، تبریک می گویم. آنها کار بزرگی با وجود تمام محدودیت هایشان انجام دادند. 

http://dana.ir/1437893
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی