شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1397/09/24 شناسه خبر: 1438375
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط تورم در ماه‌های اخیر و گرانی سرسام‌آور اجناس اگر افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی هم صورت گیرد منجر به گرانی و تورم بیشتر خواهد شد که قطعاً نمایندگان مخالف تغییر نرخ آن هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سلام امینی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در خصوص نظر خانه ملت درباره افزایش قیمت نرخ بنزین گفت: هنوز بودجه رسماً به مجلس ارسال نشده است و هر موقع که تقدیم خانه ملت شد می‌توان در مورد نرخ و موارد مرتبط با آن صحبت کرد. 

وی افزود: بعد از تقدیم بودجه به مجلس قطعاً علی لاریجانی آن را به کمیسیون‌ها برای بررسی بیشتر ارجاع خواهد داد تا بحث‌های مختلف در این خصوص صورت گیرد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تا به حال بحثی در کمیسیون انرژی و البته کلیت مجلس درباره افزایش قیمت بنزین به شکل رسمی صورت نگرفته است، اما نمایندگان با افزایش نرخ آن موافق نیستند. ضمن اینکه این موضوع در صحبت‌های علی لاریجانی رئیس مجلس هم به صراحت آمده است که وی گفت: این نرخ حداقل باید تا پایان سال افزایشی نداشته باشد و بعید است که گران شود.
نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول، ملک‌شاهی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سال گذشته دولت در لایحه ارسالی بودجه سال ۹۷ درخواست افزایش قیمت بنزین را داده بود که این افزایش از سوی کمیسیون انرژی مورد موافقت قرار نگرفت و امسال هم این کمیسیون موافق این افزایش نیست.
وی افزود: با توجه به شرایط تورم در ماه‌های اخیر و گرانی سرسام‌آور اجناس اگر افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی هم صورت گیرد منجر به گرانی و تورم بیشتر خواهد شد که قطعاً نمایندگان مخالف تغییر نرخ بنزین هستند.
منبع: فارس
http://dana.ir/1438375
ارسال نظر
نظرات