شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1397/09/25 شناسه خبر: 1438607
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری یکی از قاچاقچیان سوخت و اعتراف وی به حمل و فروش غیرمجاز ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار سید جعفر حسینی گفت: در اجرای طرح سراسری مبارزه با کالای قاچاق با محوریت فرآورده‌های نفتی، ماموران نیروی انتظامی شهرستان کرج به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

 
وی افزود: در ظواهر بیرونی خودرو هیچ ردی از وجود باک، تانکر و یا ریزش سوخت از خودرو مشاهده نشد و پس از باز کردن درب اتاقک مشخص شد که در داخل آن یک تانکر طراحی و ساخته شده است.
 
سردار حسینی خاطرنشان کرد: پس از محرز شدن تخلف، در بازرسی از خودرو مذکور تعداد زیادی کارت تبلیغاتی، یک عدد مهر، دو جلد فاکتور فروش دستی مربوط به فروش نفت و گازوئیل کشف شد.
 
این مقام انتظامی افزود: متهم پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و اذعان کرد که سوخت‌ها را از سهمیه داران سوخت، تهیه و به شرکت‌های مختلف و متقاضیان به صورت غیرمجاز و خارج از شبکه توزیع به فروش می‌رسانده است.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: متهم دستگیر شده تاکنون به ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش بیش از سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتراف کرده است.
http://dana.ir/1438607
ارسال نظر
نظرات