شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:52 منتشر شده در مورخ: 1396/09/01 شناسه خبر: 1439475
اسکندری سابقه فعالیت در روزنامه های افتخار و راه مردم و سایت های خبری تحلیلی تابناک، انتخاب و پارسینه را هم دارد و چند سالی است که رییس هلدینگ پارسینه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کمتر کسی هست عضو تلگرام یا اینستاگرام باشد اما کانال‌های برجسته ای مانند خبرفوری را ندیده باشد؛ کانال خبرفوری که بخش قابل توجهی از اعضا تلگرام را به خود اختصاص داده، مجموعه ای بسیار وسیع است که برای هر استان نیز یک کانال دارد و هر کدام از انها هم در استان خود برجسته اند!
شخصی در ایران کانال های بسیاری در موضوعات مختلف تجاری، خبری و حوزه های دیگر دارد،  اهالی رسانه  به خاطر سردبیری انتخاب، عصرایران و تابناک او را میشناسند؛ حالا هم که صاحب پارسینه شده است به این علت مشهورتر شده است؛ تا سال گذشته خبری از او نبود، اما بعد از فیلتر تلگرام بر سر زبان ها افتاد.

وقتی تلگرام در ایران جا افتاد، نامش خیلی زود بر سر زبان ها افتاد. او توانست بیش از ۳۰۰ کانال تلگرامی خبری از جمله خبر فوری و پارسینه را با بیش از 10 میلیون عضو مدیریت کند. او پشت پرده بسیاری از معادلات سیاسی و اقتصادی در کشور است.

او نه شغل دولتی دارد و نه وابسته به نهاد و ارگانی است. یک شخصیت رسانه ای است.

حمیدرضا اسکندری نام دارد. از سلبیریتی های سرشناس ایران همچون علی پروین ، سالار عقیلی ، پرستو صالحی ، جمشید مشایخی، بهنوش بختیاری و ... برای موفقیت مدیریت کانال های خبری بهره می برد و با یک کلیک در گوگل، می توانید از جزییات این شگرد رسانه ای او مطلع شوید.

اسکندری سابقه فعالیت در روزنامه های افتخار و راه مردم و سایت های خبری تحلیلی تابناک، انتخاب و پارسینه را هم دارد و چند سالی است که رییس هلدینگ پارسینه است.

http://dana.ir/1439475
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی