شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1397/10/10 شناسه خبر: 1443884
نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر اساس لایحه بودجه 98 قیمت بنزین در سال آینده ثابت خواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه امروز کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ با حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موافقان و مخالفان نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

 
وی افزود: با وجود انجام صحبت‌های مختلف از سوی حاضران در جلسه در موافقت و مخالفت با کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ رأی‌گیری در باره کلیات آن انجام نشد و رأی‌گیری برای این منظور در جلسه فردای کمیسیون انجام می‌شود.
 
نایب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: در این جلسه نماینده سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد که لایحه بودجه سال ۹۸ سخت‌ترین بودجه‌ای است که تاکنون نوشته شده و این لایحه به گونه‌ای است که دو سقفی نوشته شده است. یکی با سقف ۴۰۷ هزار میلیارد تومان و دیگری در صورت تحقق درآمدهای نفتی پیش‌بینی شده با سقف ۴۴۷ هزار میلیارد تومان.
 
قوامی خاطرنشان کرد: براساس لایحه بودجه ۹۸ بنزین گران نخواهد شد اما احتمال افزایش قیمت گازوئیل وجود دارد.
 
وی در پایان گفت: بر این اساس یا قیمت گازوئیل اندکی افزایش خواهد یافت و یا اینکه دولت گازوئیل را صادر خواهد کرد و درآمدهای مورد نظر از این محل تأمین خواهد شد و افزایش قیمتی را در باره گازوئیل در صورت صادرات این محصول نخواهیم داشت.
 
منبع: فارس
http://dana.ir/1443884
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1397/10/10 - 21:54
پاسخ
بنزین باید در کشور درست مصرف شود،تا کشورهای همسایه از سوبسید موجود در بنزین سوء استفاده نکنند!
rateup 0
ratedown 0