شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1397/10/12 شناسه خبر: 1444732
مسئولین باید زمان شناس و دشمن شناس باشند
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: دشمن با دشمنی های خود به جایی نمی رسد و آرزوی نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گور خواهد برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا ملاهاشم نوری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه متاسفانه برخی مسئولین هنوز هم چشم امید به آمریکا و غرب دوخته اند اظهار داشت: آمریکایی ها در طول 4 دهه که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد چهره واقعی خود را بارها و بارها نشان داده اند و جنایت های بیشماری را در حق ملت ایران اسلامی صورت داده اند.

 

وی با بیان اینکه هرگز نمی توان به امریکا اعتماد کرد افزود: خوب است آن دسته از افرادی که هنوز هم به وعده های سیاستمداران امریکایی خوشبین هستند برجام و دیگر تعهدات آمریکا را به یاد بیاورند تا بیشتر با شخصیت واقعی ان آشنا شوند.

 

به گفته ماموستا نوری آن دسته از کسانی که زمان شناس و دشمن شناس نیستند و حیله و کید دشمن را نمی شناسند باید از خواب غفلت بیدار شوند.

 

وی با اشاره به جهان بینی مقام معظم رهبری و پیشگویی ایشان که فرموده بودند آمریکایی ها بد عهد هستند ، ادامه داد: امروز کشور نیاز به وحدت و هوشیاری و یکپارچگی دارد و عده ای متاسفانه همیار دشمن هستند و باید بدانند که آمریکا دوست و یار و یاور نمی شود و باید با کسانی که چشم به راه آمریکا هستند و خط نظام را متوجه نمی شوند و عدول از خط مقام معظم رهبری دارند برخورد جدی شود.

 

امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به قرار گرفتن در فصل زمستان و آغاز جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن ما هر سال ناامید تر از سال گذشته می شود و هم اکنون چشم دیدن جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایام الله دهه مبارک فجر را ندارد.

 

وی افزود: ما روز به روز شاهد رشد و شکوفایی و پیشرفت علمی کشور بوده ایم و امروز جزو برترین کشورهای جهان هستیم و حرف اول خاورمیانه را میزنیم و آمریکا و اسراییل ملعون چشم دیدن این پیشرفت ها را ندارند.

 

ماموستا نوری ادامه داد: بدون شک دشمن همیشه به دنبال توطئه و دشمنی است و تا زمانی که انقلاب اسلامی در برابر زیاده خواهی های انان ایستاده است ، آنان نیز دشمنی و کینه خود را ادامه می دهند.

 

وی افزود: دشمن با دشمنی های خود به جایی نمی رسد و آرزوی نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گور خواهد برد.

 

به گفته  ماموستا اهل سنت قروه، امسال چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیریم و این نظام، نظام مادام العمری است که انشاالله پرچم ایران اسلامی را در سراسر جهان به اهتزاز در می آوریم.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولین نیز باید به دنبال استفاده از توانمندی های داخلی باشند افزود: مسئولین ما باید با تکیه بر توان داخلی و استفاده از نیروی انسانی جوان توانمند در کشور مشکلات اقتصادی را برطرف نمایند و شرایط را برای رشد و پیشرفت کشور مهیا سازند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1444732
ارسال نظر
نظرات