شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:34 منتشر شده در مورخ: 1397/10/18 شناسه خبر: 1446887
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل:
اردبیل مقصد گردشگران آسیایی، اروپایی و آمریکایی است
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: عمده مسافران و گردشگران خارجی استان تبعه آذری هستند و با این وجود اردبیل مقصد سفر گردشگران کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سبلان‌ما،نادر فلاحی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران  در این اظهار داشت: ایران یکی از مقاصد اصلی سفر عراقی ها است و لازم است جهت سفر آن ها به اردبیل برنامه ریزی شود.

وی افزود: هرچند عمده سفر عراقی ها به شهر مشهد است اما جاذبه های متعدد تاریخی، فرهنگی و مذهبی می تواند اردبیل را به عنوان مقصد سفر عراقی ها تبدیل کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: با توجه به سفر متعدد و پراکنده عراقی ها، آژانس های مسافرتی ملزم شده اند نسبت به تعریف تور و جذب گردشگران عراقی برنامه ریزی کنند.

فلاحی افزود: اردبیل به دلیل واقع شدن در مرز شمال غرب کشور دروازه ورود اتباع آذری و گردشگران ترکی و عراقی است که لازم است از این امکان نهایت بهره را ببریم.

وی با بیان اینکه این استان به لحاظ امنیت و تنوع جاذبه ها یکی از قطب های گردشگری کشور است، تصریح کرد: علاوه بر برنامه ریزی جهت رونق سفر اتباع آذری، در برنامه های جدید اداره کل رونق سفر گردشگران عراقی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: در وضعیت فعلی عمده مسافران و گردشگران خارجی استان تبعه آذری هستند و با این وجود اردبیل مقصد سفر گردشگران کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1446887
ارسال نظر
نظرات