شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:41 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 شناسه خبر: 1446911
مهدی فخیم زاده در گفتگو با دانا:
پیروزی مقابل یمن فوق العاده بود/ به تیم ملی برای قهرمانی در آسیا خیلی امیدوارم/ باید کی‌روش را نگه داریم
فخیم زاده بازیگر وکارگردان سینما و تلویزیون گفت: خیلی از فوتبال سر در نمی آورم ولی خوب مسابقات فوتبال تیم ملی در جام جهانی و بازی ایران مقابل یمن در جام ملت های آسیا را دیدم

مهدی فخیم زاده بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلمنامه‌نویس و طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار ورزشی به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا در ارتباط با علایق ورزشی خود اظهار داشت: رشته ورزشی مورد علاقه من کاراته است و دارای دان ۵ هستم. این رشته ورزشی را به صورت حرفه ای آن را دنبال می کنم، یک رزمی کار‌ام و جزو خانوادهٔ بزرگ کاراته کاران ایران هستم.

فخیم زاده در ادامه در خصوص شروع خوب ایران خاطر نشان کرد: خیلی از فوتبال سر در نمی آورم ولی خوب مسابقات فوتبال تیم ملی در جام جهانی و بازی ایران مقابل یمن در جام ملت های آسیا را دیدم. پیروزی پر گل مقابل یمن خیلی خوب بود البته نمی توان به این زودی قضاوت کرد که ما از جام جهانی بهتر شده ایم یا خیر. چون بستگی به حریفان ما دارد و رقیبان ما در جام جهانی خیلی قوی تر رقیبان کنونی ما بودند.


وی پیرامون تاثیرات پیروزی تیم ملی در جامعه تصریح کرد: به هر حال فارغ از سطح حریفان، به نظرم مقابل یمن خیلی خوب بودیم و من به این تیم برای قهرمانی خیلی امیدوارم. من بازخورد جامعه از پیروزی تیم ملی را ندیدم اما به نظرم تاثیر زیادی در جامعه داشته و باعث شادی فراوان مردم است. من به تیم ملی فعلی بسیار خوش بین هستم و امید زیادی دارم که در این دوره طلسم شکنی کنیم و بالاخره پس از چندین دهه، قهرمان آسیا شویم.


بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده، فیلمنامه‌نویس و طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون در مورد تاثیرات کی‌روش بر فوتبال ایران افزود: اگر موقعیتی پیش بیاد فیلمی با موضوع ورزشی یا یک قهرمان ورزشی می سازم که هنوز پیش نیامده است. من آنقدر تخصص ندارم که بگویم کی‌روش در فوتبال ما چقدر تاثیر داشته اما اگر من رئیس فدراسیون فوتبال بودم قرارداد کی‌روش را تمدید می کردم.


فخیم زاده در پایان درباره عملکرده سرمربی پرتغالی تیم ملی گفت: از وقتی او آمده فوتبال ما تکان خورده و نتایج خوبی گرفته است. به نظر من باید کی‌روش را نگه داریم چون از وقتی او آمده تیم ملی بهتر شده است.

آرمان صالحی

http://dana.ir/1446911
ارسال نظر
نظرات