شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 16:47 منتشر شده در مورخ: 1397/10/18 شناسه خبر: 1446919
اورژانس اجتماعی اردبیل به بهره برداری می‌رسد
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: پروژه اورژانس اجتماعی اردبیل سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،بهزاد ستاری، مدیر کل بهزیستی استان اردبیل صبح امروز در بازدید استاندار اردبیل از پروژه های در دست اجرای بهزیستی افزود:پروژه اورژانس اجتماعی اردبیل ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینه کنترل و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مردم استان خدمات ارائه خواهند کرد.

وی در بازدید از مرکز توانبخشی نگهداری معلولین ذهنی حضرت ابوالفضل (ع) نیز تصریح کرد: این پروژه در ۱۱هزار متر مربع و با کمک خیرین و مردم استان اردبیل ساخته می‌شود که فاز اول این پروژه افتتاح شده و توانسته ۱۰۰ نفر از معلولین استان را نگهداری کرده و به آنان خدمات توانبخشی ارائه کنند.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل بیان کرد: با افتتاح طبقه فوقانی این مرکز خدماتی همچون پزشکی، دندانپزشکی، فیزوتراپی، کاردرمانی و شنوایی و بینایی سنجی علاوه بر معلولین استان و خانواده هایشان به خانواده‌های نیازمند استان اردبیل نیز خدمات ارائه خواهد شد.
ستاری ادامه داد: ۳۰ مرکز پایگاه سلامت اجتماعی در سراسر استان فعالیت می‌کنند که هدف از ایجاد آن‌ها شناسایی آسیب‌های محلات، شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های افراد هر محله است.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1446919
ارسال نظر
نظرات