شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1397/10/19 شناسه خبر: 1447230
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان خبرداد؛
کشف ۵ تن برنج احتکار شده در زنجان
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف 5 تن برنج و 35 کیلو برنج احتکار شده به ارزش بیش از 500 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار اقلام و کالای اساسی مردم توسط  یک محتکر سریعاً‌ موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان زنجان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با کار اطلاعاتی صورت گرفته یک انبار احتکار کالا در شهر زنجان  شناسائی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی و با همکاری اداره تعزیرات از این انبار بازدید به عمل آمد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان بیان کرد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این انبار کالا در مجموع 5 تن و 35 کیلو انواع برنج خارجی، احتکار شده کشف کنند.

رحمتی تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکار مایحتاج مردم، قیمت‌ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد می‌کند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف 11 رأس گاو قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

وی همچنین از کشف دام زنده قاچاق خبرداد و افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران پلیس آگاهی  با همکاری پلیس راه آهن این فرماندهی حین کنترل محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه کامیون مشکوک و به منظور بررسی بیشتر این خودرو را متوقف کردند.

رحمتی افزود: مأموران در بررسی مدارک راننده و در بازرسی این کامیون 11 رأس گاو فاقد مجوز حمل کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف کامیون و معرفی متهم به مراجع قضائی، تصریح کرد: کارشناسان ارزش دام های قاچاق کشف شده را 15 میلیارد ریال برآورد کردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1447230
ارسال نظر
نظرات