شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:20 منتشر شده در مورخ: 1397/10/20 شناسه خبر: 1447352
به میزبانی دانشگاه ولی عصر رفسنجان انجام شد؛
برگزاری اولین نشست روسای دانشگاه های منطقه ۸ کشور+تصاویر
اولین نشست روسای دانشگاه ها،مراکز آموزش عالی و پارکهای علم و فناوری منطقه هشت کشور با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در سالن همایش های شهید هنری این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان؛روز گذشته اولین نشست روسای دانشگاه ها،مراکز آموزش عالی و پارکهای علم و فناوری منطقه هشت کشور با حضور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن همایش های شهید هنری دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شد.

محمد علی دهقان رئیس دانشگاه ولی عصر رفسنجان در این نشست ضمن خیر مقدم به حضار اظهار داشت :با توجه به همکاری و استعدادهایی که در دانشگاه های منطقه هشت کشور وجود دارد ضرورت ایجاب می کند که ارتباط قوی تری بین دانشگاه های این منطقه وجود داشته باشد .

وی با بیان اینکه ارتباط مستمر بین دانشگاه ها باید ادامه یابد تصریح کرد : اهمیت این نشست که با حضور قائم مقام وزارت ،علوم و تحقیقات و فناوری کشور برگزار شده است حکایت از آن دارد که میتوانیم فعالیتهای خوبی در بحث های علمی ،پژوهشی و اقتصادی داشته باشیم و از تجربه های همدیگر استفاده کنیم .

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1447352
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی