شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1397/10/20 شناسه خبر: 1447496
نماینده مردم زاهدان در مجلس :
رسیدگی به مشکلات مردم باید اولویت مسئولان کشور باشد/ حمایت از تولید داخلی عزم ملی می خواهد
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مشکلات مردم باید به عنوان اولین وظیفه مسئولان در هر رده از کشور که قرار دارند مورد پیگیری قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیم یارمحمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری طی روز گذشته در جمع مردم قم، افزود: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مسئولان باید مشکلات مردم در هر بخش را به جدیدت مورد پیگیری قرار داده و تا رفع کامل آنها تلاش کنند.

وی ادامه داد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب، تمامی توان خود را برای ضربه زدن به مردم و کشور ایران به کار گرفته اند و در این خصوص انواع ترفندها و طرح های از پیش برنامه ریزی شده کوچک و بزرگ را به کار گرفته اند که خوشبختانه تاکنون به نتیجه ای نرسیده اند.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه هایی که توسط کشورهای غربی دنبال می شود، گسترش دادن ایران هراسی و اسلام هراسی است که در منطقه خاورمیانه در حال پیگیری از سوی آنان است و باید ما نیز اقدامات متقابلی در این زمینه داشته و به مثل 4دهه گذشته پاسخ کوبنده ای به دشمنان این مرز بوم بدهیم.

یارمحمدی بیان کرد: باید کشور از اشرافی گری بیرون آمده و مدیریت ها به جوانانی که برای خدمت به مردم آماده اند واگذار شود، تاریخ ثابت کرده که اکثر جوانان با کار جهادی و ابتکار عمل می توانند بیش از گذشته اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پیش ببرند.

وی اظهار کرد: راه رهایی از مشکلات جهادی کار کردن و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و علما بودن است و این موضوع برای همه ادیان و مذاهب حاضر در کشور ایران باید به اولویت باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1447496
ارسال نظر
نظرات