شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:33 منتشر شده در مورخ: 1397/10/20 شناسه خبر: 1447640
هنرواره حبیب با محوریت شهید«داور یسری» در اردبیل برگزار می‎شود
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: طبق تمهیدات اندیشیده شده هنرواره حبیب با محوریت سردار شهید سرلشکر «داور یسری» ۲۴ تا ۲۸ دی ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سبلان‌ما، علی واحد بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری هنرواره حبیب در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات اندیشیده شده به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هنرواره حبیب با محوریت سردار شهید سرلشکر «داور یسری» 24 تا 28 دی ماه در اردبیل برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: دو محور اصلی برگزاری این هنرواره دفاع مقدس و مدافعان حرم است که اهمیت به این دو مقوله با توجه به زیرساخت‌های اساسی آن نیازمند توجه و اهتمام ویژه است که باید مورد توجه واقع شود و در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

واحد تصریح کرد: عطرافشانی مزار سردار سرلشکر شهید «داور یسری» از دیگر برنامه‌های اجرایی برگزاری این هنرواره است به گونه‌ای که مراسم افتتاحیه با عطرافشانی این سردار سرلشکر دوشنبه 24 دی ماه ساعت 10 آغاز می‌شود و برنامه‌های جانبی دیگری از جمله نمایشگاه عکس و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تحلیلی از دیگر برنامه‌ها است.

وی بیان کرد: در ارتباط با محوریت برنامه‌های دفاع مقدس برنامه‌های دیگری از جمله برگزاری نشست تحلیل و بررسی فیلم‌های دفاع مقدس و نمایش‌های تئاتر نیز مبنای کار قرار گرفته است که برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری باشکوه این مراسمات و  برنامه‌ها مبنای کار قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1447640
ارسال نظر
نظرات