شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:59 منتشر شده در مورخ: 1397/10/20 شناسه خبر: 1447643
علیرضا جهانبخش پس از مصدومیت نا به هنگامی که در تیم برایتون برایش پیش آمد، حالا در سلامت کامل به سر می برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "ورزش سه"، تیم ملی ایران تمرینات آماده سازی خود پیش از بازی با ویتنام را سپری می کند. شاگردان کارلوس کی روش که با پرگل ترین پیروزی جام نخستین بازی خود را خاتمه دادند، حالا در اندیشه قطعی کردن صعود خود هستند و امیدوارند با یک نتیجه خوب دیگر ابوظبی را ترک کنند.

 

یکی از اتفاقات ویژه و مثبت که روز گذشته در اردوی تیم ملی رخ داد، حضور علیرضا جهانبخش در تمرینات گروهی بود. وینگر شماره 18 تیم ملی که این فصل با مصدومیت های زیادی دست به گریبان بوده، پیش از جام ملت ها نگرانی های زیادی را به خاطر همین مصدومیت در بین اهالی فوتبال ایجاد کرد اما کارلوس کی روش نهایتا او را در لیست نهایی خود قرار داد تا این بازیکن جوان چهارمین تورنمنت ملی خود را در 5 سال گذشته تجربه کند.

 

در اردوی قطر جهانبخش کمتر پا به توپ می شد و بیشتر زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی کارهای درمانی خود را سپری می کرد. خط خوردن قلی زاده، عزت اللهی و کاوه رضایی به دلیل مصدومیت وضعیت را به شکلی کرده بود که خیلی ها منتظر خروج جهانبخش از فهرست بودند اما این اتفاق رخ نداد و ستاره راست پای تیم ملی در لیست ماند.

 

نیمکت نشینی در بازی با یمن و یک روز استراحت پس از آن، کافی بود تا دوران نقاهت گران ترین خرید تاریخ برایتون به پایان برسد و علیرضا جهانبخش به میادین بازگردد. روز گذشته حضور او در تمرینات گروهی موجی از خوشحالی را در بین اهالی فوتبال ایجاد کرد اما مشاهدات خبرنگاران از عملکرد او ترکیبی از تلاش و احتیاط همه جانبه را نشان می داد که شاید حاکی از توصیه های کادر پزشکی تیم ملی نیز بود.

 

ولی امروز دیگر جهانبخش احتیاط را رها کرد و با تمام قوا و بیشترین میزان انگیزه در کنار 22 بازیکن دیگر به تمرین پرداخت. در ابتدای جلسه تمرینی هم اوسیانو کروز خبر داد که تمام بازیکنان در سلامت کامل هستند و دقایقی بعد نیز شاگردان کارلوس کی روش وارد زمین شدند تا به تمرین بپردازند.

 

جهانبخش که بعد از مدت ها چنین تمرین پرفشاری را سپری می کرد، با لبخندی که بر روی لبانش بود کار را جلو می برد. او با احسان حاج صفی تمرین سرزنی دو به دو را انجام داد و سپس در بازی آقای وسط شرکت کرد. در همین حال بین او و کارلوس کی روش، اوسیانو کروز و سردار آزمون شوخی هایی هم شکل گرفت که نشان می داد کی روش نیز از بازگشت جهانبخش به تمرینات گروهی خوشحال است.

 

حالا احتمال دارد کی روش از علیرضا جهانبخش در بازی با ویتنام استفاده کند اما این که او را فیکس در زمین قرار دهد یا خیر، تصمیم مهمی است که باید در این روزهای باقی مانده بگیرد. جهانبخش که در جام جهانی برای دقایقی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست، یکی از باتجربه ترین و البته حرفه ای ترین اعضای تیم ملی به حساب می آید که در ایران هواداران تیم ملی و در دوحه کادرفنی تیم ملی برای قهرمانی در جام ملت های آسیا روی او، کیفیت فنی و آمادگی بدنی اش حساب باز کرده اند.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ 

 
http://dana.ir/1447643
ارسال نظر
نظرات