شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1397/10/21 شناسه خبر: 1447739
بیمارستان «مادر» مشهد یک روزه به خط پایان رسید / بیماری «افتتاح نمایشی» وزیر مستعفی بهداشت را مبتلا کرد
افتتاح تخصصی زنان «مادر» مشهد که به گفته رئیس آن به صورت سهام پروژه با مشارکت ۱۷۰ سهام دار و با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان انجام و برای افتتاح آن بالاترین مقام رسمی بهداشت و درمان کشور نیز حاضر شد، به بیماری«افتتاح نمایشی» مبتلا شده و بدبینی مردم را نیز نسبت به افتتاح پروژه ها به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سوم آذر ماه امسال بیمارستان تخصصی زنان «مادر» توسط وزیر بهداشت و درمان به صورت رسمی افتتاح شد و قرار بود این مجموعه درمانی که توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است، به متقاضیان خدمات لازم را ارائه دهد.

اما در واقع این بیمارستان تنها به صورت نمایشی افتتاح شد و پس از پایان مراسم  درب بیمارستان بسته شده و پذیرش بیماران نیز صورت نگرفت. حالا با گذشته بیش از ۴۸ روز از زمان افتتاح رسمی، صحبت های متفاوتی از آغاز به کار این بیمارستان شنیده می شود و وعده های جدیدی نیز در این خصوص داده شده است.

 افتتاح بیمارستانی که به گفته رئیس آن به صورت سهام پروژه بامشارکت ۱۷۰ سهام دار و با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان انجام  و برای افتتاح آن بالاترین مقام رسمی بهداشت و درمان کشور نیز حاضر شده به بیماری«افتتاح نمایشی» مبتلا شده و بدبینی مردم را نیز نسبت به افتتاح پروژه ها به دنبال داشته است.

اینگونه افتتاح های نمایشی در مشهد سابقه چندین ساله دارد و دیگر بیمارستان نیز پیش از تجهیز کامل همه بخش ها توسط مسئولان بلندپایه افتتاح شده بود.

تنها یک روز کار کردیم

در همین رابطه یکی از کارکنان  بیمارستان اظهار کرد: قرار بود ما در بیمارستان تازه احداث شده«مادر» مشهد مشغول فعالیت شویم و روز افتتاحیه که با حضور وزیر بهداشت همراه بود نیز در محل کار خود حاضر شدیم.

وی افزود: اما پس از افتتاح رسمی به ما اعلام کردند فعلا این بیمارستان پذیرش بیمار نخواهد داشت و پس از شروع به کار مجددا از شما دعوت به همکاری خواهیم کرد.

پذیرش بیمار در کار نبود

در همین زمینه مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز گفت: بعد از افتتاح رسمی بیمارستان توسط وزیر وقت بهداشت، این بیمارستان می توانسته پذیرش بیمار داشته باشد ولی مدیران بیمارستان به دنبال انعقاد قرارداد با بیمه ها رفتند و پذیرش بیمار را به بعد از قرارداد موکول کردند.

علی اصغر انجیدنی تصریح کرد: بیمارستان بلافاصله بعد از افتتاح چون پروانه بهره برداری داشته است می توانسته پذیرش بیمار نیز داشته باشد که این امر صورت نپذیرفته است ولی با جلساتی که در چند روز گذشته داشتیم مسئولان بیمارستان قول دادند که هفته آینده اورژانس بیمارستان بهره برداری شود و پذیرش بیمار نیز از ابتدای بهمن در بیمارستان انجام  شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1447739
ارسال نظر
نظرات