شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:11 منتشر شده در مورخ: 1397/10/21 شناسه خبر: 1447744
پاسخ کی روش به شایعات پیوستنش به تیم ملی کلمبیا
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ویتنام به این شایعات پایان داد: تنها مطلبی که در حال حاضر مطمئن هستم این است که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و نظرات وزارت ورزش از جولای نخواستند که ماندن من طولانی شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شایعات زیادی پیرامون جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی ایران وجود داشت و برخی رسانه ها او را راهی کلمبیا کرده بودند. با این حال او در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ویتنام به این شایعات پایان داد: «همانطور که اشاره کردید زمان مناسبی الان نیست برای مطرح کردن این صحبت ها به خاطر اینکه من وظیفه ای دارم و تا بی نهایت باید تمرکز و انگیزه مان را به این بازی بدهیم. وظیفه بازی به ویتنام و عراق. الان زمانی نیست که بخواهم به مسئله دیگری فکر کنم و بخواهم درباره اش حرف بزنم. ما هنوز مسیر بسیار طولانی در پیش داریم».


او در ادامه از عملکرد وزارت ورزش انتقاد کرد: «تنها مطلبی که در حال حاضر مطمئن هستم این است که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و نظرات وزارت ورزش این مسئله نیست و ما این را مطلع شده بودیم. از جولای به بعد مطلع بودیم. آن ها نخواستند که ماندن من طولانی شوند ولی در حال حاضر وظیفه بی نهایت دشواری داریم و آن هم بازی هایی هست که باید انجام دهیم. با تمرکز کامل روی وظیفه‌ام فکر می کنم و تاکید می کنم خانواده فوتبالی ما قوی است. ما یکی از قوی ترین خانواده فوتبالی هستیم. مسعود این جا حضور دارد و با سابقه طولانی اش در تیم ملی می تواند بگوید از لحاظ اتحاد و همدلی شرایط بازیکنان تیم ملی فوق العاده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرآنلاین

http://dana.ir/1447744
ارسال نظر
نظرات