شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 شناسه خبر: 1447918
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد؛
آغاز فعالیت اولین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از آغاز فعالیت اولین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضارضایی بنا در گفتگو با خبرنگار  سبلان‌ما،از آغاز فعالیت اولین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل خبر داد.

وی افزود: اولین مرکز فوق تخصصی ناباروری دولتی استان اردبیل زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضورپزشکان فوق تخصص و متخصص هیات علمی و با کادری مجرب ، آماده ارایه خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری و بیماری های مرتبط با تولید مثل و باروری را دارد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل  گفت: این مرکز با پشتوانه کلینیک های تشخیصی و درمانی ، آزمایشگاه جنین شناسی و اتاق های عمل ، امکان انجام عمل های تشخیصی و درمانی از جمله هیسترسکوپی ( در زنان ) و لاپاراسکوپی را در زنان و مردان داشته و با انجام روشهای درمانی مثل IUI ، ICSI ، TEF، کشت و انجماد تخمک و جنین ، فریز و ذوب اسپرم ، تخمک و جنین و بافت های تولید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مثلی امکان درمان مراجعین نابارور به مرکز را فراهم می کند.

وی اظهار داشت : کلیه زوجهای مراجعه کننده به این مرکز در صورت دارا بودن شرایط دستورالعمل های زوجین ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، خدمات درمانی با تعرفه دولتی دریافت کرده و مشمول پوشش حمایتی قرار می گیرند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1447918
ارسال نظر
نظرات