شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:04 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 شناسه خبر: 1448064
رئیس اداره صنعت و معدن تنگستان:
فروش جعبه به نرخ شیرینی کم فروشی است
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تنگستان گفت: احتساب وزن جعبه شیرینی مصداق کم فروشی است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آزاده محمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس با اشاره به فروش جعبه به نرخ شیرینی، گفت: احتساب وزن جعبه شیرینی مصداق کم فروشی است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.

آزاده محمدی افزود: برخی از قنادان و شیرینی فروشان هنگام عرضه شیرینی را با جعبه وزن و جعبه را معادل قیمت شیرینی با برای مصرف کنندگان محاسبه می کنند که این امر از مصداق های بارز کم فروشی است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: با توجه به اعتراض برخی از شهروندان تنگستانی نسبت به این اقدام شیرینی فروشی ها بازرسی و نظارت ویژه بر فعالیت قنادان در دستور کار این اداره قرار گرفته هست و با متخلفان برخورد قاطع صورت می گیرد.

محمدی اظهار داشت: در این ارتباط تاکنون بازدیدهای متعددی از قنادی های شهر اهرم صورت گرفته است.

وی بیان کرد: این بازرسی ها از تمامی واحدهای قنادی سطح شهرستان تنگستان ادامه و در برخورد با متخلفان هیچ گونه اغماضی نمی شود.

آزاده محمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تنگستان افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به ستاد خبری شهرستان تنگستان با شماره تلفن 2333، 2740 و 124 اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1448064
ارسال نظر
نظرات