شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:05 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 شناسه خبر: 1448176
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل :
بازاریابی مشکل اصلی شاغلان خانگی اردبیل است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت:عمده مشکلات موجود در این خصوص در بحث بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی می‌باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،قاسم رحیمی، ظهر امروز  در جریان بازدید استاندار اردبیل از نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی افزود: طی سال جاری تعداد ۳ هزار ۲۶۲ فقره مجوز مشاغل خانگی در استان اردبیل صادر شده که ۳۷ مورد از آن در قالب مجوز مشاغل خانگی به صورت پشتیبان می‌باشد.

وی تصریح کرد: سهم تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل مبلغ ۲۹۰ میلیارد ریال می‌باشد که مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال آن سهم مشاغل خانگی روستایی و مبلغ ۱۷۰ میلیارد ریال آن در حوزه شهری می‌باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: از این مقدار تاکنون مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده است که پرداخت مابقی آن مستلزم همکاری بانک‌ها می‌باشد.
قاسمی با پیگیری مشکلات فعالان حوزه مشاغل خانگی گفت: عمده مشکلات موجود در این خصوص در بحث بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی می‌باشد.
وی افزود: با راه اندازی سامانه مشاغل خانگی استان اردبیل مدت زمان فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی نیز از ۶۰ روز به ۲۰ روز کاهش یافته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: با توجه به مدل کسب و کار در حوزه مشاغل خانگی و کاهش برخی هزینه‌ها و نبود هزینه‌های کارگاهی محصولات این حوزه توان رقابتی بالا جهت رقابت در بازار را دارند.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1448176
ارسال نظر
نظرات