شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 20:21 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 شناسه خبر: 1448208
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای شش هزار و ۲۰۰ پروژه بهداشتی در کشور خبر داد و گفت: چهار هزار و ۲۰۰ طرح امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مهر، علیرضا رئیسی عصر شنبه در جریان بازدید از پروژه‌های بهداشتی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی در سراسر کشور تلاش‌های خوبی صورت گرفته و شاهد اجرای طرح‌های بسیار مهمی هستیم.

 
وی با اشاره به اجرای شش هزار و ۲۰۰ طرح بهداشتی در نقاط مختلف کشور ادامه داد: چهار هزار و ۲۰۰ پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
 
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: هزار طرح بهداشتی دیگر نیز در مراحل پایانی احداث قرار دارد که تا پایان سال ۱۴۰۰ همه این طرح‌های مصوب به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
رئیسی بیان کرد: پنج سال برای تأسیس دانشگاه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در استان بوشهر تلاش شد که این دانشگاه مصوب شده و نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز استان بوشهر در حوزه ایمنی خواهد داشت.
 
وی با اشاره به اجرای ۲۲۵ پروژه بهداشتی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: دو سوم این پروژه‌ها تاکنون تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و تا دو سال آینده همه این پروژه ها افتتاح خواهد شد.
 
رئیسی از اجرای آژانس هسته‌ای بوشهر خبر داد و ادامه داد اجرای این پروژه دارای پیشرفت بسیار خوبی است و بر اساس برنامه تعیین شده در حال تکمیل است که می تواند نقش مهمی در ارائه خدمات بهداشتی به مردم استان داشته باشد.
 
معاون بهداشتی وزیر بهداشت ادامه داد: به منظور توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1448208
ارسال نظر
نظرات