شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:09 منتشر شده در مورخ: 1397/10/23 شناسه خبر: 1448571
واکنش شهرداری لواسان به موضوع ویلای منتسب به نماینده مجلس
معاون شهرداری لواسان در پاسخ به پیگیری خبرنگار ایرنا درباره ساخت و ساز منتسب به نام همسر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این منطقه که در رسانه ها بازتاب یافته، صاحب پروانه ساخت پلاک موردنظر را معرفی و اعلام کرد که توضیحات تکمیلی تشریح می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عزت الله چراغی سخنگو و نیز معاون شهرسازی و عمران شهرداری لواسان در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: «بررسی های اولیه نشان می دهد پروانه ساخت پلاک ثبتی 19.792 که در رسانه ها مطرح شده به نام ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) صادر شده است».

 

وی که سخنگویی شهرداری لواسان را نیز برعهده دارد افزود: شهرداری لواسان در حال بررسی پرونده این ملک است.
چراغی گفت: توضیحات تکمیلی در روزهای آتی ارائه خواهد شد.
به گزارش ایرنا طی روزهای گذشته موضوع ساخت و ساز در لواسان منتسب به نام همسر سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در رسانه ها و فضای مجازی خبرساز شده است.
تلاش خبرنگار ایرنا برای مصاحبه با حسینی نماینده مجلس از صبح امروز (یکشنبه) تا لحظه مخابره خبر بی نتیجه ماند اما وی دو روز گذشته در شبکه اجتماعی توییتر در این زمینه نوشت: « در پی شایعه پراکنی اخیر علیه اینجانب مبنی بر ویلای غیرقانونی در لواسان، حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ دانسته و در راستای شفافیت به دستگاه قضا شکایت می کنم».
وی افزود: «زندگی و فعالیت هایم همواره شفاف بوده و حال وقت آن است که مدعیان، اسناد ادعاهای خود را به دادگاه ارائه کنند».
لَواسان یکی از شهرهای شهرستان شمیرانات در شمال استان تهران و مرکز بخش لواسانات به شمار می رود که از مناطق خوش آب و هوا محسوب می شود و رشد ساخت وسازها در این منطقه مورد انتقاد دارد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1448571
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی