شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:53 منتشر شده در مورخ: 1397/10/23 شناسه خبر: 1448608
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جاعلی خبر داد که با ضرب سکه های تقلبی و فروش آن در بازار، از 70 شهروند مبلغی معادل 250 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سرهنگ حمدالله علیزاده گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری در قالب فروش سکه های تقلبی، تحقیقات در مورد این فرد که «سعید» نام داشت، آغاز شد. 

 
وی ادامه داد: سکه های مذکور تقلبی و از جنس «برنج» است و فرد کلاهبردار، این سکه ها را با نام یکی از شرکت های معتبر ضرب و به فروش رسانده است. 
 
علیزاده افزود: در تحقیقات صورت گرفته ضارب این سکه های تقلبی و محل سکونتش شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی در 12 آبان ماه امسال در محل سکونت واقع در اسلامشهر دستگیر شد. 
 
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: متهم دستگاه ضرب سکه جعلی را از محدوده «خلازیر» خریداری و مدتی بعد نیز در همان محله فروخته است. 
 
علیزاده با بیان اینکه متهم دوران محکومیت خود در زندان می گذراند، گفت: هموطنانی که به این شکل از آنها کلاهبرداری شده است، می توانند برای اعلام شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/ 
http://dana.ir/1448608
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی