شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 15:22 منتشر شده در مورخ: 1397/11/06 شناسه خبر: 1452704
مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم تا ۱۰ بهمن ماه تمدید شد
مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم تا ۱۰ بهمن ماه تمدید شد و بیش از ۱۲۰ هزار نفر تا به امروز در این آزمون شرکت کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛باتوجه به درخواست های مکرر متقاضیان ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در تمامی رشته ها بجز رشته های الکترونیک تا چهارشنبه ۱۰ بهمن تمدید شد.

براساس جدیدترین آمار استان اصفهان با بیشترین ثبت‌نام، رتبه نخست استانی را از آن خود کرده و استان‌های کرمانشاه، خراسان رضوی، تهران و کرمان در رتبه‌های دوم تا پنجم ثبت‌نام قرار دارند و در بخش شهرستانی نیز شهر تهران همچنان در جایگاه برتر قرار دارد و در بخش مؤسسات هم مؤسسه جامعه القران خواهران شاهرود پیشگام است.

بر اساس  جدول ثبت‌نام استان‌ها درسامانه استان‌های ایلام، هرمزگان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر به ترتیب جزو آخرین استانها ثبت نام قرار دارند.

گفتنی است، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در سال جاری با همت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند به سایتhttps://www.quranedu.ir مراجعه کنند.

این آزمون در ۳ گروه امتحانی و در قالب ۱۸ رشته شامل: گروه حفظ قرآن کریم با ۸ رشته، گروه مفاهیم و معارف قرآن و اهل بیت(ع) با ۷ رشته و گروه آموزش‌های الکترونیکی با ۳ رشته برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام در سامانه آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۱۰ دی ماه آغاز شده و تا ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت و آزمون روز ۹ اسفندماه به صورت سراسری برگزار می‌شود.

در پایان بیست‌وسومین روز ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن؛ بیش از ۱۲۰ هزارنفر در این آزمون موفق به ثبت‌نام شدند.

همچنین رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم (واژه‌های آسمانی) به مجموعه رشته‌های آزمون‌ سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، اضافه شد.

منبع:مهر

انتهای پیام/

http://dana.ir/1452704
ارسال نظر
نظرات