شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 15:49 منتشر شده در مورخ: 1397/11/07 شناسه خبر: 1453124
آیت‌الله اعرافی:
اجلاس هوش مصنوعی و اجتهاد در حوزه برگزار می‌شود
مدیر حوزه‌های علمیه گفت: به زودی اجلاس هوش مصنوعی و اجتهاد در حوزه برگزار می‌شود که این اجلاس گامی در جهت پیاده کردن نگاه فناورانه حوزه علمیه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله علیرضا اعرافی هفتم بهمن در نشست مدیران دفتر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی حوزه‌های علمیه  که در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه  برگزار شد، گفت: ما در سخت‌ترین شرایط مالی و مسائل مختلف قرار داریم و در حالی طرح ها را جلو می‌بریم که بودجه حوزه در واقع یک سوم شده است.

وی اظهار کرد: ما در برابر این مشکلات به طور منطقی باید کار معمولی انجام دهیم، اما راه دیگر کار جهادی و با همت بوده که ما به دنبال راه دوم هستیم و باید این عهد را ببندیم که به رغم همه مشکلات و کاستی‌ها مانند یک سرباز پای کار بایستیم.
مدیر حوزه‌های علمیه تصریح کرد: ما در دو سال تلاشمان این بود که حوزه را از اسناد کلان راهبردی عبور دهیم و امروز حوزه ۸۰ درصد از این اسناد را پشت سر گذشته است.
وی اضافه کرد: منظومه اسناد کلان راهبردی و زیرساخت‌های سازمانی در ۱۵ پروژه مهم انجام شده و تاکید داریم تا پایان سال جاری همه بخش‌ها این اسناد کلان را پشت سر گذاشته و آن را تمام کنند.
آیت‌الله اعرافی اظهار کرد: به زودی اجلاس هوش مصنوعی و اجتهاد در حوزه برگزار می‌شود که این اجلاس گامی در جهت پیاده کردن نگاه فناورانه حوزه علمیه است که باید دنبال شود.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1453124
ارسال نظر
نظرات