شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1397/11/16 شناسه خبر: 1456294
بازیگر نقش جواد در "بچه مهندس ۲":
برخلاف کارکتر "جواد" بچه اکتیو و فعالی هستم/ دوست دارم نقش پسر شرور را بازی کنم
بازیگر نقش جواد در ” بچه مهندس ۲” با اشاره به اینکه در بیشتر نقش هایم یا پدر و مادر نداشتم یا در فضای گریه و غم و غصه بودم، گفت: نقش آفرینی در آثار طنز را دوست دارم و دیگر اینکه دوست دارم نقش پسر شرور را بازی کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مانی رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی در جریان نمایش سریال “بچه مهندس ۲”، اظهار کرد: بنده ۱۵سال سن دارم و از چهار سالگی وارد عرصه بازیگری با کار هنروری شدم و در گام اول نقش آفرینی در سریال “زن بابا” را تجربه کردم و با گرفتن این نقش و ادامه بازی در نقش های کوتاه به ایفای نقش در کارکتر اصلی رسیدم.

وی افزود: محمد جواد سعدی دستیار اول کارگردان این سریال و آقای غفاری با بنده تماس گرفتند و گفتند که کارهای شما را در فیلم هایی که نقش آفرینی کردید تماشا کردیم و در جریان پیش تولید این کار در دفتر آقای غفاری حضور پیدا کردم و در مورد نقش صحبت شد و به توافق رسیدیم ولی هنوز نهایی نشده بود.

بازیگر نقش جواد در “بچه مهندس ۲” با اشاره به اینکه با اتمام فاز اول فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی “بچه مهندس” به اصطلاح در اواخر فیلمبرداری سری اول نقشم تثبیت شد و از آن به بعد جواد جوادی شناخته شدم.

 

 

رحمانی گفت: خودم احساس می کنم با کمک آقای غفاری و دوستان دیگر و به ویژه آقای کاسه ساز سرپرست گروه کارگردانی این سریال خیلی توانستم به نقش نزدیک شوم اما شخصا خیلی به کارکتر جواد جوادیِ “بچه مهندس” شبیه و نزدیک نیستم.

وی با تأکید بر اینکه کارکتر جواد جوادی کلا بچه آرام و کم حرفی است اما برخلاف این کارکتر بچه اکتیوی هستم، بیان کرد: امادر بعدی از شخصیتم نسبت به درس خواندن و علاقه به تحصیل با کارکتر جواد یکی هستم.

 

 

** دوست دارم در رشته کارگردانی تحصیل کنم

 

بازیگر نقش جواد در “بچه مهندس ۲” با اشاره به اینکه اگر خدایاری کند علاقه به ادامه حرکت در مسیر بازیگری و به ویژه کارگردانی دارم، تصریح کرد: تصمیم دارم رشته تحصیلی ام را در آینده کارگردانی انتخاب کنم و در کنار بازیگری کارگردانی هم انجام دهم.

وی با بیان اینکه خیلی ها هستند که در شبکه های اجتماعی یا کوچه و خیابان با بنده صحبت می کنند و می خواهند خیلی سریع نقش اصلی را بگیرند و دوست دارند یک مرتبه سراغ اصل کار بروند، گفت: به نظر بنده باید قدم اول در مسیر بازیگری را از دفاتر رسمی درست و شناخته شده بازیگری و هنروری شروع کنند، من چون خودم از این راه وارد شدم بیشتر هنروری و بعد کلاس بازیگری را پیشنهاد می کنم یعنی اول ببینند استعداد دارند و از پس کار بر می آیند.

رحمانی با اشاره به اینکه بیشتر نقش هایی که در این ۴۰کاری که داشتم یا پدر و مادر نداشتم یا در فضای گریه و غم و غصه بودم، اضافه کرد: نقش آفرینی در آثار طنز را دوست دارم نه اینکه کلا حرفه ام طنز باشد و دیگر اینکه دوست دارم نقش پسر شرور را بازی کنم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1456294
ارسال نظر
نظرات