شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: عکس
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1397/11/18 شناسه خبر: 1456753
گزارش تصویری/
جماران/تصاویر
لزوما بزرگ منشی از مکان‌هایی بزرگ آغاز نمی‌شود. ممکن است زیستگاه انسان‌هایی که با نام و یادی نیک در تاریخ دیرینه‌ی انسان‌ها نقش بستند، روستایی کوچک و دور افتاده یا شهری بزرگ و مرفه باشد. جماران نام محله و دهکده‌ای در شمال شهر تهران است. بی شک این نام همگی ما را به یاد بزرگ مرد انقلاب حضرت امام خمینی (ره) می‌اندازد. این حسینه اکنون مآمن عاشقان است تا یادی از گذشته کرده و دلتنگی ها و زخم های فراقشان را مرهمی بگذارند؛ هر چند کوتاه.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ لزوما بزرگ منشی از مکان‌هایی بزرگ آغاز نمی‌شود. ممکن است زیستگاه انسان‌هایی که با نام و یادی نیک در تاریخ دیرینه‌ی انسان‌ها نقش بستند، روستایی کوچک و دور افتاده یا شهری بزرگ و مرفه باشد. جماران نام محله و دهکده‌ای در شمال شهر تهران است. بی شک این نام همگی ما را به یاد بزرگ مرد انقلاب حضرت امام خمینی (ره) می‌اندازد. این حسینه اکنون مآمن عاشقان است تا یادی از گذشته کرده و دلتنگی ها و زخم های فراقشان را مرهمی بگذارند؛ هر چند کوتاه.
در کنار حسینیه جماران، منزل مسکونی امام و محل ملاقات های خصوصی ایشان و همچنین نگارستانی در طبقه زیرین حسینیه که در آن سیر تصویری از زندگی و مبارزات حضرت امام، دست نوشته‌ها و آثار ایشان گرد آوری و در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است.

 

 

 

 

http://dana.ir/1456753
ارسال نظر
نظرات