شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1397/11/18 شناسه خبر: 1456986
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد:
حرکت دسته‌های عزادار در سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در اراک
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: صبح روز شهادت صدیقه طاهره(س) در اراک مراسم سوگواری و عزاداری به‌صورت حرکت دسته‌های عزاداری از میدان شهدا به سمت مصلی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام صفر قربان پور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در شرح ویژه‌برنامه‌های سوگواری ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در استان گفت: در شب شهادت صدیقه طاهره(س) برنامه‌های متعددی در حسینیه‌ها و مساجد برقرار است ضمن اینکه در چند شب گذشته اصل سوگواری و عزاداری مساجد در حال انجام است.

قربان پور اظهار کرد: مثل سنوات گذشته صبح روز شهادت در اراک مراسم سوگواری و عزاداری به‌صورت حرکت دسته‌های عزاداری از میدان شهدا به سمت مصلی خواهد بود.

وی افزود: بقیه شهرستان‌ها هم به همین صورت و با تناسب موقعیتی که دارند، هر جا زمینه حرکت دسته‌های فراهم باشد، عزاداران در دسته‌های عزاداری حرکت می‌کنند و اگر زمینه حرکت فراهم نبود، تجمع در مصلی یا مساجد جامع و مراسم روضه‌خوانی و عزاداری انجام می‌شود.

قربان پور اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کنیم که به یاری خدا، در اراک مثل سنوات گذشته، اقدام شایسته حضور در مصلی را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: همچنین بعضی از هیئت به سمت امامزاده عبدالله و یا اماکنی که هماهنگی‌های لازم را انجام دادند، حرکت عزاداری و سوگواری خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1456986
ارسال نظر
نظرات