شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: عکس
ساعت: 08:40 منتشر شده در مورخ: 1397/11/20 شناسه خبر: 1457334
گزارش تصویری/
عصر غربت لاله ها/تصاویر
شهدای انقلاب اسلامی به سبب وقوع جنگ تحمیلی به سرعت در محاق رفتند و کمتر کسی از زجرها و دلاوریهای آنان در زیر شکنجه های طاقت فرسای رژیم پهلوی یاد می کند و اغلب مورد غفلت اند. اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، باید بهانه ای باشد تا همه به یاد بیاوریم که علاوه بر خانواده های شهدای دفاع مقدس، جانبازان و آزادگان، باید به اسلاف آنها نیز توجه شود و فراموش نکنیم

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهدای انقلاب اسلامی به سبب وقوع جنگ تحمیلی به سرعت در محاق رفتند و کمتر کسی از زجرها و دلاوریهای آنان در زیر شکنجه های طاقت فرسای رژیم پهلوی یاد می کند و اغلب مورد غفلت اند. اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، باید بهانه ای باشد تا همه به یاد بیاوریم که علاوه بر خانواده های شهدای دفاع مقدس، جانبازان و آزادگان، باید به اسلاف آنها نیز توجه شود و فراموش نکنیم که کدام پابرهنگان بودند که کشور را از دهان چپاولگران درآوردند و دست متجاوزان ستمگر را برای همیشه کوتاه کردند. انقلاب اسلامی ایران اگر چه هر روز مورد توطئه و دشمنی بسیاری، در داخل و خارج قرار می‌گیرد، اما به برکت خون پاکبازانی که این انقلاب را به ثمر رساندند، همواره سربلند از فتنه‌ها و ناملایمات بیرون آمده است.
۲۸۳۸ نفر در سال 1357 در سراسر کشور به شهادت رسیدند. تعداد کل شهدای انقلاب از سال 42 (آغاز نهضت انقلاب اسلامی) تا پیروزی انقلاب اسلامی 3164 اعلام شده است.
سلام و درود بی کران خدا بر قامت استوار شهدای سرافراز انقلاب اسلامی .

http://dana.ir/1457334
ارسال نظر
نظرات