شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استانها
ساعت: 20:12 منتشر شده در مورخ: 1397/11/21 شناسه خبر: 1457905
هم‌زمان با نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر خط تولید دستگاه برنج‌کوبی و مرکز تحقیقات و آموزش ماشین‌آلات برنج بولر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آستارا امروز در جریان بهره‌برداری از خط تولید دستگاه برنج‌کوبی در محل کارخانه ماشین‌آلات بولر اظهار کرد: جهت راه‌اندازی این خط تولید و مرکز تحقیقات و آموزش ماشین‌آلات برنج بولر، 20 میلیارد ریال هزینه شده است.

راه‌اندازی خط تولید دستگاه برنج‌کوبی در آستارا/ سیلوهای نگهداری غلات در بندر احداث می‌شود

محسن آهنی با بیان اینکه هر دستگاه برنج‌کوبی ظرفیت تولید پنج‌تن برنج دارد تصریح کرد: در مرکز تحقیقات و آموزش ماشین‌آلات برنج بولر در راستای حمایت از کالای ایرانی و استفاده از توان متخصصان داخلی قرار است نحوه کار با ماشین‌آلات برنج‌کوبی به افراد متقاضی و واجدالشرایط آموزش داده شود. 

احداث سیلوهای نگهداری غلات در بندر آستارا 
فرماندار شهرستان آستارا نیز در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان بندر آستارا را دارای موقعیت خوبی در زمینه فعالیت‌های تجاری و اقتصادی دانست و اظهار کرد: این بندر در حال تجهیز به سیلوهای نگهداری غلات، سومین پست اسکله و انبار سرپوشیده کالاهای غیرنفتی است.

حسن رستم‌زاد با اشاره به اینکه در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا ظرفیت‌های زیادی وجود دارد تصریح کرد: باید طوری برنامه‌ریزی شود تا منافع حاصل از این بندر، نصیب مردم شهرستان آستارا شود و از متولیان امر و بخش خصوصی انتظار داریم که در تحقق این مهم گام‌های تأثیرگذاری بردارد. 

به گزارش فارس، 17 پروژه تقویت و بهینه‌سازی شبکه برق، روکش آسفالت محور آستارا-اردبیل، ساختمان تأسیسات بی‌بی‌یانلو، پنج پروژه خدمات شهری، پنج پروژه عمران روستایی، سه پروژه کارآفرینی، جایگاه سوخت، ساختمان اداری آب و فاضلاب شهر لوندویل، دو پروژه آموزش‌وپرورش، جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب روستای ویرمونی و خط تولید دستگاه برنج‌کوبی ازجمله پروژه‌هایی بودند که در طول ایام‌الله دهه فجر در شهرستان آستارا به بهره‌برداری رسیدند. 

رژه ناوگان خودرویی، نواختن زنگ انقلاب، یادواره شهدای محل، ویزیت رایگان در مناطق محروم، جشنواره ورزش روستایی، نمایشگاه عکس انقلاب، اجلاسیه نماز، یادواره 166 شهید شهرستان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با 15 خانواده شهید، پیاده‌روی خانوادگی، مراسم انس با قرآن کریم، عزاداری خیابانی و جشن انقلاب نیز ازجمله برنامه‌های فرهنگی‌هنری امسال ایام‌الله دهه فجر در شهرستان آستارا بود. 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1457905
ارسال نظر
نظرات