شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:41 منتشر شده در مورخ: 1397/11/23 شناسه خبر: 1458594
در گفتگوی سبلاما با شهردار و رییس شورای شهر سرعین مطرح شد؛
بودجه شهرداری سرعین 25 میلیارد شد/پل کابلی سرعین جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری می شود
رییس شورای شهر سرعین گفت: پل کابلی 50 میلیاردی کمربندی سرعین جزو مصوبات سفر رییس جمهور به اردبیل خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نائب حبیبی در حاشیه مراسم اهدای لایحه بوجه شهرداری سرعین به شورا به خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما،گفت:لایحه بودجه سال98  شهرداری سرعین  به میزان 25 میلیارد تومان  با افزایش 20 درصدی نسبت به سال 97 تقدیم شورا شد.

وی افزود:حدود 30/50 درصد برای هزینه های جاری و حدود 69/50 درصد برای پروژهای عمرانی اختصاص یافته است.

شهردار سرعین وی با اشاره به اینکه 68 درصد اعتبارات سال 97 عمرانی بود گفت:در سال 97 بودجه 21میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که نسبت به سال گذشته افزایش 50 درصدی را شاهد بود و در استانه تحقق این بودجه هستیم.

رییس شورای شهر سرعین نیز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اواخر تیرماه سال 98 کمربندی 7 کیلومتری سرعین تکمیل خواهد شد.

وی افزود:کمربندی سرعین برای اتصال به قطعه دوم کمربندی نیازمند  پلی بر روی دره گردشگری سلامت احداث خواهد شد.

اکبر مینایی گفت:طراحی پل کابلی سرعین به طول 300 متر و عرض 25 متری به اتمام رسیده اما شهرداری سرعین قادر به اجرای این پل با چنین هزینه ای نیست.

وی تصریح کرد:در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد مقرر شد تا این پروژه جزو مصوبات سفر رییس جمهور به اردبیل شده و عمده ای از محل سفر رییس جمهور تامین شود.

وی در پایان گفت:در صورت محقق شدن این امر سال آینده عملیات اجرایی پل کابلی سرعین آغاز و پیش بینی می شود ظرف 3 الی 4 سال اینده به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1458594
ارسال نظر
نظرات