شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:03 منتشر شده در مورخ: 1397/11/23 شناسه خبر: 1458595
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل:
مسابقات والیبال ملت‌های جهان در اردبیل برگزار می شود
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مسابقات والیبال ملت‌های جهان خرداد ماه سال 98 در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما،بهرام آقاخانی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات والیبال ملت‌های جهان با حضور کشورهای فرانسه، استرالیا، آلمان و ایران در خردادماه سال آینده در اردبیل برگزار می شود.  

وی همچنین با اشاره به بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی مختلف در سطح استان تصریح کرد: در حالی که قبل از پیروزی انقلاب ما تنها هفت سالن ورزشی در سطح استان داشتیم، تعداد این سالن‌ها در حال حاضر به 230 مورد افزایش یافته است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به افزایش تعداد مدال‌های المپیک و پارالمپیک از دو مدال المپیک در قبل از پیروزی انقلاب به چهار مدال المپیک و 11 مدال پارالمپیک بعد از پیروزی انقلاب بیان کرد: فعالیت 63 سازمان مردم‌نهاد در حوزه ورزش و جوانان، افزایش مربیان ورزشی از 250 مربی به 25 هزار مربی و افزایش داوران از 150 داور به 28 هزار داور از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ورزش است.

وی از تدوین برنامه جامع برای جوانان استان و اجرایی شدن آن از سال آینده خبر داد و افزود: در حوزه ورزش در حال حاضر 60 پروژه نیمه‌تمام در سطح استان وجود دارد که تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه‌ساز توسعه فعالیت‌های ورزشی در استان شویم.

آقاخانی توسعه ورزش همگانی را از برنامه‌های اولویت‌دار در اردبیل برشمرد و گفت: میزبانی از رویدادهای ملی و بین‌المللی از دستاوردهای مهم با توجه به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوده است و در این حوزه اقدامات مطلوبی انجام شده است.

وی از میزبانی استان اردبیل از مسابقات والیبال ملت‌های جهان با حضور کشورهای فرانسه، استرالیا، آلمان و ایران در خردادماه سال آینده در اردبیل خبر داد و افزود: برگزاری مسابقات بین‌المللی ووشو با حضور 10 کشور در مرداد ماه سال آینده و برگزاری مسابقات آسیایی کانوپولو در شورابیل نیز برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1458595
ارسال نظر
نظرات