شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1397/11/25 شناسه خبر: 1459049
اجرای طرح «بازی و یادگیری» در ۶ مدرسه ابتدایی در میاندوآب آغاز شد+ تصاویر
اجرای طرح «بازی و یادگیری» به صورت آزمایشی در شش مدرسه ابتدایی میاندوآب آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، مراسم آغاز این طرح امروز در مدرسه ابتدایی آیت الله کاشانی میاندوآب و با حضور مسئولان آموزش و پرورش این شهرستان آغاز شد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب در گفت و گو با خبرنگار ما در حاشیه آغاز اجری این طرح اظهار کرد: اجرای این طرح در ۱۰۰ مدرسه ۱۰ استان کشور آغاز شده که استان آذربایجان غربی نیز یکی از این استان ها است.

بهروز تقی نژاد گفت: این طرح در میاندوآب در شش مدرسه ابتدایی برای اولین بار امسال برگزار می شود.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح افزایش قوه استدلال، قوه ذهنی و استعدادهای ذهبی و خلاقیت دانش آموزان و ایجاد محیطی برای بروز استعدادهای دانش آموزان و بالفعل شدن این استعدادها است.

هم چنین مهرداد سلیمانپور معاون ابتدایی آموزش و پرورش میاندوآب نیز به خبرنگاران گفت: شادی و نشاط در مدارس شرط اساسی در ماندگاری و پایداری یادگیدی است که با اجرای این طرح شادی در مدارس حاکم می شود.

وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۶۰۰دانش آموز تحت پوشش اجرای این طرح در میاندوآب هستند،افزود: آموزش در بستر هنرهایی نظیرنمایش، قصه گویی، شعر، بازی و اسباب بازی عمقی خواهدبود و چشاندن لذت یادگیری به دانش آموزان و پیوند بین علم و عمل ازاهداف آن است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1459049
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی