شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1397/11/25 شناسه خبر: 1459071
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد:
بهره‌برداری از ۱۰۳ خانه ورزش روستایی تا پایان سال در مناطق کم برخوردار
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: ۱۰۳ خانه ورزش روستایی تا پایان سال ۹۷ در مناطق کم برخوردار تحویل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره در استان مرکزی گفت: در حال حاضر ۱۱۱ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان مرکزی وجود دارد، طبق اولویت‌بندی کارشناسان ۴۲ پروژه در دستور کار قرار گرفت.

حقدادی اظهار کرد: پنج پروژه توسط شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور و مابقی توسط اداره کل ورزش و جوانان و ۳ پروژه با کمک خیرین ساخته شد و در اختیار مردم قرار گرفت.

وی ادامه داد: سالن ورزشی لیلیان و جلماجرد خمین و آکادمی تخصصی تیراندازی با کمان در اراک تماماً توسط خیرین به بهره‌برداری رسید و در سالن ورزشی شهابیه۳۰ درصد پروژه با کمک خیرین صورت پذیرفت .

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی در استان تقریباً ۲/۵ سانتی‌متر به سرانه ورزشی استان اضافه‌شده است بیان کرد: این میزان کافی نیست باید تلاش شود با بهره‌برداری از سایر پروژه‌ها شاهد افزایش بیشتر سرانه ورزشی استان باشیم.

حقدادی اظهار کرد: پروژه‌های افتتاحی در دهه فجر حدود ۲۵ میلیارد تومان ارزش ریالی داشت که تماماً قبل از نوسانات دلار قرارداد بسته‌شده بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: ۱۰۳ خانه ورزش روستایی تا پایان سال ۹۷ در مناطق کم برخوردار تحویل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ۵۶ سمن فعال در حوزه جوانان وجود دارد خاطرنشان کرد: در اکثر نقاط استان خانه‌های جوان راه‌اندازی شده‌اند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1459071
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی