شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 16:16 منتشر شده در مورخ: 1397/11/25 شناسه خبر: 1459103
نماینده مردم خلخال و کوثر:
قوای سه‌گانه برای عملیاتی کردن بیانیه رهبر انقلاب دست به دست هم بدهند/ مسئولیت‌ناپذیری، انتخابات‌زدگی و سیاسی‌کاری مردم را ناراضی کرده است
یک نماینده مجلس می گوید قوای سه گانه باید دست به دست بدهند و فرامین مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بشیر خالقی نماینده مردم خلخال  و کوثر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مرآت بیانیه اخیر رهبر انقلاب را راهگشا توصیف کرد و اظهار داشت: آمریکا و اذنابش در طول چهل سال گذشته از حربه تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده‌اند اما رهبر انقلاب راهکار مقابله با تحریم‌ها را در بیانیه خود بیان کرده‌اند.

خالقی با بیان این که اصل اتکاء به خود و عمل به اصول اقتصاد مقاومتی، شعار نیست گفت: شمار دانشمندان و اندیشمندان کشور نسبت به ابتدای انقلاب رشد بسیار قابل توجهی داشته است و از دیگر سو کشور ما ظرفیت‌های فراوانی دارد؛ لذا ما باید در مسیر پیشرفت به خود اتکاء کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی روزافزون جمهوری اسلامی ایران گفت: رهبر انقلاب همواره بر اصل «ما می‌توانیم» و عزت نفس و اعتماد بنفس ملی تأکید کرده‌اند و آن‌چه که در این‌باره در بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرده‌اند می‌تواند محرک نسل جوان باشد.

نماینده مردم خلخال و کوثر افزود: قوای سه‌گانه باید دست در دست یکدیگر بگذارند و به رغم دشمنی‌های چهل‌ساله غرب با ایران بکوشند تا فرامین مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب را عملی کنند.

خالقی در پاسخ به پرسشی درباره این جمله رهبر انقلاب که هرگاه از چشم‌اندازهای انقلاب دلزدگی پیش آمده، این دلزدگی ناشی از رویگردانی مسئولان از ارزش‌های دینی بوده است گفت: یکی از مواردی که باعث دلزدگی مردم می‌شود، مسئولیت‌ناپذیری مسئولان است و از طرفی انتخابات‌زدگی و سیاسی‌کاری نیز از جمله مسائلی است که مردم را ناراضی کرده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1459103
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی