شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1397/11/25 شناسه خبر: 1459165
​نماینده مردم استان اصفهان:
راهپیمایی مردم در 22بهمن سیلی محکم ملت به تروریست ها و مخالفان نظام بود
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان استان اصفهان گفت: راهپیمایی پرشور مردم در روز 22بهمن سخت ترین سیلی ملت به تروریست ها بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر ترکی در گفتگو با عصرهامون اظهار کرد: افرادی که دست به اقدامات انتحاری و تروریستی در کشور می زنند عوامل استکبار جهانی، آمریکا و صهیونیست ها هستند.


وی ادامه داد: این تروریست ها بعد از شکست و سیلی محکمی که در راهیپمایی 22بهمن از مردم ایران خوردند تاب و تحمل نیاوردند و به این طریق به دنبال انتقام بودند و در حرکتی بزدلانه 27نفر از فرزندان رشید کشور که همه آنها فرزندان ایران اسلامی بودند را به شهادت رساندند.

به گفته ترکی؛ کار دشمن به خوبی واضح است که قصد دشمنی و تخریب بدنه نظام را دارد اما مردم و مسئولان باید هوشیار باشند که البته در این میان مسئولان اجرایی باید بیشتر از سایرین متوجه اوضاع باشند و با تکیه به توان داخل، اتحاد و انسجام ملی و البته بهره گرفتن از فرامین مقام معظم رهبری جلوی این قبیل تحرکات را بگیرند.

وی تصریح کرد: از دست دادن این عزیزان همه را در سوگ نشاند اما هیچ خللی در اراده مردم برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایجاد نمی کند که ضرورت دارد تا نگاه به مناطق مرزی در تامین امنیت بیشتر از گذشته شود.

وی گفت: باید حرکت ریل گذاری اقدامات مجلس، دولت و قوه قضائیه به سمت و سوی مردم و نگاه جدی به قسمت های آسیب پذیر و اقشار مختلف جامعه باشد تا تحرکات تروریست ها همچون گذشته خنثی شود.
 
شایان ذکر است 27 نفر از پرسنل لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان در حادثه تروریستی در محوز خاش-زاهدان به شهادت رسیدند و پیکر آنها برای تدفین به این استان منتقل شد.

انتهای پیام/
 
 

 

http://dana.ir/1459165
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی