شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1397/11/26 شناسه خبر: 1459260
برای دومین بار ؛
نمایشگاه گل وگیاه در یاسوج گشایش یافت+تصاویر
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه گل گیاه و صنایع غذایی در قالب ۸۰ غرفه از تولیدکنندگان سراسر کشور به مدت چهار روز از ۲۳ بهمن تا ۲۷ بهمن در یاسوج به شهروندان گرامی کالاهای خود را عرضه می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیردنا؛ با حضور معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اتاق بازرگانی یاسوج، مدیر شعب بانک کشاورزی استان و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی نمایشگاه گل گیاه و صنایع غذایی در مصلی امام خمینی(ره) یاسوج افتتاح شد .

 
 
بابک درست، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: نمایشگاه گل و گیاه برای بار دوم در سال جاری در شهر یاسوج بنا به استقبال قابل توجه مردم از نمایشگاه اول و مصوبه کارگروه نمایشگاههای استان برپا می شود .
 
 
 
وی افزود: نمایشگاه گل گیاه و صنایع غذایی در قالب ۸۰ غرفه از تولیدکنندگان سراسر کشور به مدت چهار روز از ۲۳ بهمن تا ۲۷ بهمن در یاسوج به شهروندان گرامی کالاهای خود را عرضه می دهد.
 
 
 
درست اظهارکرد: ساعات کار نمایشگاه در زمان فعالیت همه روزه از ساعت ۱۵ عصر تا ۲۱ شب خواهد بود .
 
 
 
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کالاهای عرضه شده با تخفیف ۲۰تا ۳۰ درصد خواهد بود، تاکید کرد: شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به مدیریت نمایشگاه واقع در محل نمایشگاه اطلاع دهند.
 
 
 
درست اضافه کرد: نمایشگاه مبلمان دهدشت از ۲۵ تا ۲۹ بهمن و نمایشگاه صنعت ساختمان در یاسوج از ۲۹ بهمن تا سوم اسفند دایر خواهد شد .
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1459260
ارسال نظر
نظرات