شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:00 منتشر شده در مورخ: 1397/11/28 شناسه خبر: 1459827
دبیر نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد؛
تشدید نظارت بر تولید و توزیع محصولات غذایی در مشهد
دبیر نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح تشدید نظارت بر فرآیند تولید و توزیع محصولات غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی و برخورد قاطع با واحدهای متخلف به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیل‌زاده در گفت و گو با صبح توس اظهار کرد: طرح بسیج سلامت نوروزی از اواخر بهمن ماه سال جاری در این معاونت، آغاز و تا نیمه فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

دبیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح کارشناسان نظارت بر مواد غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو بر فعالیت واحدهای تولیدی مواد غذایی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی نظارت بیشتری خواهند داشت.

وی اظهار کرد: تیم های بازرسی در سه شیفت کاری در بازه های زمانی تعیین شده از مراکز تولید و توزیع موادغذایی بازدید فنی و بهداشتی به عمل آورده و اقدامات قانونی لازم در خصوص واحدهای متخلف و غیرمجاز توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه انجام خواهد شد.

مدیر نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد  درخصوص بازرسی های مشترک معاونت غذا و دارو و معاونت بهداشتی دانشگاه خاطر نشان کرد: بازدیدهای مشترک کارشناسان حوزه مدیریت نظارت بر موادغذایی،آشامیدنی،آرایشی معاونت غذا و دارو و کارشناسان بهداشت محیط از انبارهای نگهداری مواد غذایی، آشامیدنی نیز از اواخر بهمن ماه سال جاری آغاز و اقدامات قانونی لازم در خصوص محصولات غیرمجاز و غیر منطبق با قوانین و استانداردهای موجود صورت خواهد پذیرفت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1459827
ارسال نظر
نظرات