شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:45 منتشر شده در مورخ: 1397/11/30 شناسه خبر: 1460530
مشاور وزیر امور خارجه:
اقدام تروریستی در سیستان و بلوچستان دلیل ضعف و ذلت دشمن است/مظلومیت شهدای این حادثه نتیجه می دهد
مشاور وزیر امور خارجه گفت: بلاشک شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان رویش های انقلاب هستند و این مظلومیت نتیجه می دهد و خونشان برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) کمک می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حسین شیخ الاسلام مشاور وزیر امور خارجه در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به حادثه تروریستی رخ داده در سیستان و بلوچستان گفت: این اتفاق رخ داده دلیل قدرت دشمن نیست و دلیل ضعف و ذلت آنان می باشد.

وی با اشاره به اقدامات تروریستی در سال های پس از پیروزی انقلاب ابراز کرد: در آن زمان به منظور ایجاد ترس و وحشت تعداد زیادی از شخصیت های درجه اول را ترور می کردند؛ ولی باز شاهد بودیم که به جایی نرسیدند.

مشاور وزیر امور خارجه با تأکید بر اینکه ترور ابزار انسان های بزدل، شکست خورده و جا مانده است، عنوان کرد: اقدام به ترور وسیله انسان های خبیثی است که آدم کش هستند و به افراد دیگر هزینه می دهند که دیگران را بکشند ولی اقدام آنان به جایی نمی رسید چرا که ریشه ندارد.

شیخ الاسلام بیان کرد: منافقین با آن همه عظمت، قدرت و نفوذشان در داخل نظام کشور اقداماتی را انجام دادند و با وجود اینکه در آن زمان ضعیف تر از امروز بودیم، به هیچ جا نرسیدند.

این مقام مسئول ابراز کرد: بلاشک شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان رویش های انقلاب هستند و این مظلومیت نتیجه می دهد و خونشان برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) کمک می کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: زمانی در اسلام حضرت امام حسین علیه السلام را سر بریدند و خاندان پیامبر(ص) را قتل عام کردند و بر روی آنان اسب تاختند؛ چه اتفاقی افتاد؛شاهد بودیم که اقدامات آنان هیچ نتیجه ای نداد؛ این قساوت ها همان روش یزیدی و امثالهم است که در طول تاریخ محکوم به نابودی بوده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1460530
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی