شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1397/11/30 شناسه خبر: 1460553
«ایران یار» ابتکاری که ۱۵ هزار دانش آموز کرمانی را به کارخانه ها فرا خواند
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر شرکت کننده طرحی با موضوعیت حمایت از کالای ایرانی به میزبانی کارخانه لاستیک بارز کرمان برگزار گردید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از راه آرمان؛عصر گذشته مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر طرح ایران یار در محل کارخانه لاستیک بارز برگزار گردید .

ابتدای مراسم مهندس مشرفی رییس کارخانه بارز گفت : کار و اشتغال آینده جوانان در گرو حمایت از کالای ایرانی است؛لذا باید شبانه روزی کار کنیم اگر می خواهیم کشورمان پیشرفته باشد.
 

وی ادامه داد : آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی با حداقل مزد وبیشترین ساعت کار به نقطه ای رسیدند که امروز دنیا دربرابر اقتصاد انها تعظیم می نمایدلذا ایران اسلامی هم همانطور که در عرصه دفاعی رشد بی نظیری دادشته در اقتصاد هم موفق خواهد شد .

 
در ادامه علی اسکندری مدیر کل اموزش وپرورش  استان در جایگاه سخنران قرار گرفت و گفت : راه حل عبور از مشکلات کشور فقط توجه به منویات مقام معظم رهبری است وکشورهای پیشرفته فرهنگ سازی در خصوص کالاهای وطنی خود را از مدرسه اغاز کردند .
 
 
رضا اسماعیلی مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیز تاکید کرد : طرح ایران یار اغاز راه است وبرای توسعه وپیشرفت ان هرچه بیشتر باید کار کنیم زیرا این طرح برگرفته از تجربه موفق همیار پلیس در مدارس است.
 
 
حسین باقری دبیر طرح ایران یار و مسئول بسیج کارگری استان اذعان کرد : به برکت طرح ایران یار تا اکنون ۱۵ هزار دانش اموز از کارخانجات استان بازدید کردند که پدیده بی نظیری است و۶۵۰۰ اثر هنری بدست هنرمند دانش اموزان استان تولید شد .
 
 
وی با تاکید بر این نکته که ساز وکار "ایران یار " الگویی شد برای ارتباط مدرسه وصنعت ، ابراز کرد :  این طرح مهمترین و منسجم ترین کار فرهنگی در مدارس بود که محقق شد  لذا درکار فرهنگی دنبال نتیجه مایکرو فری نباید باشیم و آثار ان در دراز مدت بدست می آید.
 
 
در پایان این مراسم نیز از گروه سرود دانش اموزی واحد خواهران در زمینه تولید ملی رونمایی شد و به چهل اثر برتر به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب هدایایی از طرف کارخانه لاستیک بارز اهدا گردید.
 
شایان ذکر است: مسولین شرکت کننده به همراه دانش موزآن  در پایان این مراسم از خطوط تولید لاستیک نیز بازدید کردند.
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1460553
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی